Szukaj

Marta Kaczyńska przyłapana na karmieniu syna w upalny dzień! Wyszło na jaw prawdziwe imię chłopca! Nie jest to Aleksander!

Marta Kaczyńska w sierpniu ubiegłego roku po raz trzeci została mamą! Wybrała się ze Stasiem na spacer i zachwyciła wszystkich piękną figurą!
Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

W czerwcowy upalny poranek Marta Kaczyńska została przyłapana przez paparazzi podczas spaceru z synkiem. Przy okazji publikacji zdjęć wyszło na jaw prawdziwe imię chłopca, za co córkę pary prezydenckiej oficjalnie przeprosił Super Express. Okazuje się, że syn Marty i jej trzeciego męża to Stanisław, a nie Aleksander. Bobas rośnie jak na drożdżach, a mama poświęca mu każdą wolną chwilę. Jej syn jeździ w jednym z lepszych wózków, które są dostępne na rynku, a jego cena sięga prawie 4 tysięcy złotych!

Bratanica Jarosława Kaczyńskiego chętnie przechadza się po trójmiejskich parkach, gdzie może znaleźć ochłodę podczas tropikalnych upałów, które w ostatnim czasie przechodzą nad Polską. Wysoka temperatura sprawiła, że Marta pokazała swoje piękne ciało. Musimy przyznać, że wygląda rewelacyjnie! Krótkie szorty idealnie podkreśliły smukłe, umięśnione nogi pani prawnik. Jej mąż Piotr Zieliński to niesamowity farciarz! Nie dość, że Kaczyńska jest idealną mamą dla uroczego młodzieńca, to jeszcze emanuje seksapilem. Nawet w zwykłych letnich ciuchach potrafi pobudzić wyobraźnię jak modelka Victoria’s Secret.

Marta Kaczyńska może też liczyć na uznanie w oczach swojego wuja Jarosława Kaczyńskiego. Chętnie zaprasza całą jej rodzinę na wszystkie uroczystości państwowe. Prezes PiS-u z uśmiechem na twarzy obserwuje, jak Marta opiekuje się dziećmi. Wraca wtedy do ciepłych wspomnień z dzieciństwa, kiedy to opiekowała się nim oraz jego bratem ich mama Jadwiga:

Nie ukrywam, że namawiam ją do aktywności publicznej, bo uważam, że ma do tego predyspozycje. Ale ona ciągle się nie może zdecydować. Ma jedną cechę, którą odziedziczyła i po swojej mamie, i po swojej babci, czyli mojej mamie – ogromne zaangażowanie w wychowanie dzieci – mówił w wywiadzie dla Viva!.

Stanisław Lech Zielińśki za kilka miesięcy będzie obchodził swoje pierwsze urodziny, podobnie jak Marta, która przyszła na świat 22 czerwca. Czy wkrótce czeka nas podwójne przyjęcie w ulubionej luksusowej sopockiej restauracji Kaczyńskiej? Nie możemy doczekać się zdjęć z tej imprezy!

Zobacz: Marta Kaczyńska z córką zaszalały na zakupach w delikatesach! Nawet w spożywczaku na dworcu PKP wyglądały jak gwiazdy!

Zobacz: Mąż Marty Kaczyńskiej nie będzie zadowolony. Jej kontakt z byłym partnerem jest nad wyraz idealny

Zobacz: Marta Kaczyńska jest w czwartej ciąży?! Co chciała przekazać swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie?


Marta Kaczyńska spacer z synem paparazzi

Marta Kaczyńska spacer z synem paparazzi

Marta Kaczyńska karmi syna na spacerze paparazzi

Marta Kaczyńska karmi syna na spacerze paparazzi

Marta Kaczyńska zgrabne nogi

Marta Kaczyńska zgrabne nogi

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×