Szukaj

Marta Kaczyńska z dziećmi upycha walizki do samochodu. Po jej ciążowych krągłościach nie ma już ani śladu!

Marta Kaczyńska dzieci paparazzi

Marta Kaczyńska dzieci paparazzi

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Życie Marty Kaczyńskiej w ostatnich miesiącach jest nieustannie na świeczniku. Wszystko przez jej nieoczekiwany ślub z Piotrem Zielińskim – opinia publiczna była do samego końca nieźle zdziwiona, że Marta zdecydowała się na trzeci ślub. Ostatecznie zasypano ją jednak gratulacjami, a zaledwie kilka dni później tego wyjątkowego dnia na świecie pojawił się jej mały synek, Aleksander.

Kaczyńska i jej partner trzymają się raczej z daleka od show-biznesu, nie pojawiają się na czerwonych dywanach, nie udzielają wywiadów i nie próbują w ten sposób zaistnieć w eterze – ale na brak zainteresowania zdecydowanie nie mogą narzekać. Paparazzi co jakiś czas udaje się ich przyłapać podczas wspólnego wyjścia, lub z dziećmi. Niedawno przyłapali Martę, która szykowała się do powrotu do Warszawy.

Na zdjęciach widać jak Kaczyńska walczy z walizkami, próbując upchnąć do samochodu nie tylko rzeczy swoje i dziewczynek, ale również wózek, co potrafi być niemałym wyzwaniem. Ostatecznie zapięła jedną z walizek na przednim siedzeniu – co, powiedzmy sobie szczerze, nie jest zbyt bezpieczne – a gdy dziewczynki wcisnęły się na tylne siedzenie samochodu, wszystko było gotowe do drogi.

Jedno trzeba na pewno przyznać – Kaczyńska wróciła do formy po porodzie. W obcisłych spodniach, jasnej koszulce, na którą narzuciła bluzę z kapturem i modną kurtkę, prezentowała się naprawdę dobrze, a po ciążowych krągłościach nie ma już śladu. Poradziła sobie z nimi w tak ekspresowym tempie, że bez wątpienia należą jej się za to owacje.

Jak myślicie, jaki jest jej sekret?

Marta Kaczyńska z dziećmi na odsłonięciu pomnika Lecha Kaczyńskiego. Towarzyszył jej nawet dwumiesięczny synek

Córka Marty Kaczyńskiej pozuje pod prysznicem! „Krew, pot i łzy”

Tak wyglądają relacje Marty Kaczyńskiej z byłym mężem. Paparazzi przyłapali ich na zawodach córki

Córka Marty Kaczyńskiej oddała hołd tragicznie zmarłym dziadkom. Jej słowa ściskają za gardło


Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Marta Kaczyńska z dziećmi w podróży

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×