Szukaj

Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

Zdjęcie (1) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[1/13] Prezydent Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną na Wawelu

Zdjęcie (2) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[2/13] Prezydent Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną na Wawelu

Zdjęcie (3) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[3/13] Prezydent Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną na Wawelu

Zdjęcie (4) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[4/13] Prezydent Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną na Wawelu

Zdjęcie (5) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[5/13] Marta Kaczyńska z rodziną na Wawelu

Zdjęcie (6) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[6/13] Marta Kaczyńska z rodziną na Wawelu

Zdjęcie (7) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[7/13] Marta Kaczyńska z mężem i dziećmi pojawiła się na Wawelu

Zdjęcie (8) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[8/13] Marta Kaczyńska uczciła 9. rocznicę katastrofy smoleńskiej

Zdjęcie (9) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[9/13] Marta Kaczyńska i Andrzej Duda na Wawelu uczcili pamięć Marii i Lecha Kaczyńskich

Zdjęcie (10) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[10/13] Marta Kaczyńska z dzieckiem

Zdjęcie (11) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[11/13] Mąż Marty Kaczyńskiej z dzieckiem

Zdjęcie (12) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[12/13] Szósta rocznica śmierci Marii i Lecha Kaczyńskich

Zdjęcie (13) Andrzej Duda i Marta Kaczyńska z rodziną przybyli na grób Lecha i Marii Kaczyńskich! Zieliński nie odstępował żony na krok!

[13/13] Misheel Jargalsaikhan od 3. roku życia wychowuje się w Polsce

×