Szukaj

Marina to mistrzyni stylu! Nawet w zwykłych dżinsach wygląda tak, że wow!

Marina Łuczenko-Szczęsna, to synonim kobiety spełnionej. Zgrabna, ładna, utalentowana, w udanym związku. Znana też jest z wyczucia mody i posiadania własnego stylu. Zobaczcie, jak rewelacyjnie wygląda, nawet jeśli jest tylko w dżinsach.
Marina Dzień Dobry TVN

Marina Dzień Dobry TVN

Marina Łuczenko, to bardzo zajęta młoda mama, aktorka i piosenkarka. Pracuje na planie serialu, nad nową płytą, wychowuje synka. Znalazła jednak chwilę, żeby udzielić wywiadu w Dzień Dobry TVN.

Zobacz: Marina Łuczenko zachwyciła na Balu TVN 2019. Kreacja w oscarowym stylu. Jedno słowo: Obłędnie!

Marina Łuczenko w dżinsach w DDTVN

Marina pojawiła się programie śniadaniowym, żeby opowiedzieć o swoim udziale w serialu 39 i pół tygodnia, gdzie gra rolę Amandy. Łuczenko przyszła ubrana, na pozór, bardzo zwyczajnie, w dżinsach i bluzie. Ale zobaczcie, jak ona to nosi! Gwiazda wybrała bardzo dopasowane spodnie z ciekawym rozwiązaniem na pasku. Do tego krótka pudrowa bluza. Ale tu ważne były detale, złote kolczyki Louis Vuitton, w tym też kolorze zegarek oraz piękne buty na obcasie z aplikacją. Wyglądała po gwiazdorsku, nie da się ukryć, prosto, ale z klasą.

Zobacz: Marina zaliczyła bolesny upadek na Flesz Fashin Night 2019. Co zawiniło? [ZDJĘCIA]

O czym mówiła Marina w DDTVN?

Marina mówiła przede wszystkim o tym, jak zmieniła się jej bohaterka w serialu. O tym, że jest charakterna, podobnie jak ona sama.

Amanda wydoroślała, ale jest charakterną dziewczyną. W końcu osiągnęła ten sukces, o którym marzyła. Bardzo się cieszę, że produkcja wykorzystała moje utwory z ostatniej płyty, więc trochę Amanda śpiewa głosem Mariny – mówiła gwiazda.

Przyznała również, że kiedy dowiedziała się o kontynuacji serialu bardzo się z tego powodu ucieszyła, choć miała wiele wątpliwości, bo przecież jest młoda mamą i martwiła się trochę rozstaniem z Liamem, bo jak się pojawiła propozycja, to chłopiec był jeszcze bardzo malutki.

Kiedy dostałam telefon z propozycją byłam mega podekscytowana. Od razu przypomniało mi się to wszystko! Tę dawną energię, młodą wariatkę Amandę. Kiedy weszłam na plan doznałam deja vu. Nic się nie zmieniło. Wszyscy wypięknieli i odmłodnieli.

Na szczęście wszystko udało się dobrze zorganizować, Liam jest pod czułą opieką babć, a Marina może w spokoju realizować swje projekty.

Zobacz: Anna Lewandowska z Mariną razem na imprezie! Obie zadały szyku

 


Marina Łuczenko-Szczęsna w drodze na nagranie DDTVN

Marina Łuczenko-Szczęsna w drodze na nagranie DDTVN

Marina Łuczenko-Szczęsna w drodze na nagranie DDTVN

Marina Łuczenko-Szczęsna w drodze na nagranie DDTVN

Marina Łuczenko-Szczęsna w drodze na nagranie DDTVN

Marina Łuczenko-Szczęsna w drodze na nagranie DDTVN

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×