Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

Zdjęcie (1) Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

[1/11] Exclusif - Les enfants de Mariah Carey, Moroccan et Monroe Cannon quittent leur hôtel avec leur nounou et leur garde du corps pour aller faire du shopping au Printemps Haussmann à Paris le 7 décembre 2018. Exclusive - Please hide children's face prior to the publication - The children of Mariah Carey, Moroccan and Monroe Cannon leave their hotel with their nanny and their bodyguard to go shopping at Printemps Haussmann in Paris on December 7, 2018.

Zdjęcie (2) Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

[2/11] Exclusif - Les enfants de Mariah Carey, Moroccan et Monroe Cannon quittent leur hôtel avec leur nounou et leur garde du corps pour aller faire du shopping au Printemps Haussmann à Paris le 7 décembre 2018. Exclusive - Please hide children's face prior to the publication - The children of Mariah Carey, Moroccan and Monroe Cannon leave their hotel with their nanny and their bodyguard to go shopping at Printemps Haussmann in Paris on December 7, 2018.

Zdjęcie (3) Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

[3/11] Dzieci Mariah Carey - Moroccan i Monroe Cannon

Zdjęcie (4) Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

[4/11] Exclusif - Les enfants de Mariah Carey, Moroccan et Monroe Cannon quittent leur hôtel avec leur nounou et leur garde du corps pour aller faire du shopping au Printemps Haussmann à Paris le 7 décembre 2018. Exclusive - Please hide children's face prior to the publication - The children of Mariah Carey, Moroccan and Monroe Cannon leave their hotel with their nanny and their bodyguard to go shopping at Printemps Haussmann in Paris on December 7, 2018.

Zdjęcie (5) Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

[5/11] Exclusif - Les enfants de Mariah Carey, Moroccan et Monroe Cannon quittent leur hôtel avec leur nounou et leur garde du corps pour aller faire du shopping au Printemps Haussmann à Paris le 7 décembre 2018. Exclusive - Please hide children's face prior to the publication - The children of Mariah Carey, Moroccan and Monroe Cannon leave their hotel with their nanny and their bodyguard to go shopping at Printemps Haussmann in Paris on December 7, 2018.

Zdjęcie (6) Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

[6/11] Dzieci Mariah Carey - Moroccan i Monroe Cannon

Zdjęcie (7) Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

[7/11] Exclusif - Les enfants de Mariah Carey, Moroccan et Monroe Cannon quittent leur hôtel avec leur nounou et leur garde du corps pour aller faire du shopping au Printemps Haussmann à Paris le 7 décembre 2018. Exclusive - Please hide children's face prior to the publication - The children of Mariah Carey, Moroccan and Monroe Cannon leave their hotel with their nanny and their bodyguard to go shopping at Printemps Haussmann in Paris on December 7, 2018.

Zdjęcie (8) Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

[8/11] Mariah Carey i Beyonce pozują ze swoimi dziećmi

Zdjęcie (9) Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

[9/11] Znudzone dzieci Mariah Carey na odsłonięciu gwiazdy w Alei Sław Hollywood

Zdjęcie (10) Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

[10/11] Znudzone dzieci Mariah Carey na odsłonięciu gwiazdy w Alei Sław Hollywood

Zdjęcie (11) Dzieci Mariah Carey już tak nie wyglądają! Paparazzi przyłapali Moroccana i Monroe na zakupach w Paryżu. Ale wyrośli!

[11/11] Znudzone dzieci Mariah Carey na odsłonięciu gwiazdy w Alei Sław Hollywood

Komentarze

×