Szukaj

Margaret z mężem sfotografowani w intymnej sytuacji. To pierwsze zdjęcia gwiazdy od trzech miesięcy

Margaret od czasu finału The Voice of Poland nie pokazywała się publicznie. Dopiero po trzech miesiącach przerwy paparazzi sfotografowali gwiazdę, gdy z mężem spacerowała po parku.
Margaret – zdjęcia 2020

Margaret – zdjęcia 2020

Margaret w grudniu ogłosiła publicznie, że zdecydowała się na przerwę w karierze. W grudniu anulowała swój występ na sylwestrze w Zakopanem, a potem wycofała się z zaplanowanych koncertów. Wolny czas spędziła za granicą. Siły regenerowała w pięknym Peru, gdzie wyszła za mąż. Gwiazda poślubiła swojego partnera – cenionego muzyka, współautora piosenek na jej ostatnią płytę Gaja Hornby.

Artystka urlop od show-biznesu wzięła dosłownie z dnia na dzień. Prawdopodobnie przerwa od pracy zaowocowała pomysłem stworzenia własnej wytwórni. Podobno razem z mężem Piotrem Kozieradzkim planują promować młode talenty, które nie mają co liczyć na wsparcie dużych koncernów stawiających na lansowanie tzw. produktów. Okazuje się, że to rola jurorki w The Voice of Poland utwierdziła Margaret w przekonaniu, że swoją wiedzą powinna dzielić się z innymi.

Margaret na spacerze z psem

Paparazzi postanowili sprawdzić, jak Margaret wygląda teraz i co się u niej dzieje. Gwiazda została sfotografowana w intymnej sytuacji – na spacerze z mężem i pieskiem. Piotr nie odstępował swojej małżonki na krok. Para żywo rozmawiała na świeżym powietrzu. Widać, że Margaret wróciła do pełni sił. Wypoczęta, uśmiechnięta i bez makijażu wygląda jak śliczna dziewczynka. U boku swojego ukochanego rozkwitła na nowo.

Margaret miała na sobie białą, puchową kurtkę i pasującą do niej zimową czapkę. Do tego włożyła czarne legginsy i ciepłe buty. KaCeZet wybrał płaszcz w kratę, dresowe spodnie i biały szalik. Na głowie miał kapelusz.

Margaret: powrót i szczytny cel

Na Instagramie zapowiedziała, że na razie zamyka się w studiu, ale tylko po to, by za chwilę znowu błyszczeć. Piosenkarka podjęła decyzję o nagraniu nowego utworu, a przy okazji zachęciła internautów do wspierania fundacji Rak’n’Roll.

Wokół onkologii bylo ostatnio sporo o gestach. Pokażmy więc faka rakowi! Deal jest prosty – macie nieco ponad 2 tygodnie na uzbieranie 100 tys. zł dla @fundacjaraknroll, a ja wchodzę do studia i nagrywam nowy numer! Umowa stoi? – napisała.

The Voice of Poland z Margaret. Kto wygrał?

The Voice of Poland, to jeden z popularniejszych polskich programów, podczas którego jest wybierany najlepszy głos w Polsce. Jubileuszowa, 10. edycja rozpoczęła się 7 września. Telewizyjne show można było oglądać w każdą sobotę na antenie TVP 2. W kolejnych odcinkach rywalizowali ze sobą uczestnicy, którymi opiekowali się jurorzy: MargaretKamil Bednarek, Michał Szpak oraz Tomson i Baron.

Do finału dostała się czwórka najlepszych: Tadeusz Seibert, Damian Kulej, Alicja Szemplińska i Daria Reczek. To oni w listopadzie rywalizowali o zwycięstwo. Podczas programu wykonali covery znanych i lubianych utworów, a także zaśpiewali w duecie ze swoimi opiekunami. W pierwszej rundzie z rywalizacji odpadł Damian Kulej, w drugiej Tadeusz Seibert. Do ścisłego finału weszły Alicja Szemplińska i Daria Reczek. Decyzją widzów tytuł najlepszego głosu w Polsce trafił do Alicji.


Maragret na spacerze z mężem

Maragret na spacerze z mężem

Maragret na spacerze z mężem

Maragret na spacerze z mężem

Maragret na spacerze z mężem

Maragret na spacerze z mężem

Dodaj komentarz

  • Bożena pisze:

    Powodzenia w realizacji projektu Margaret.

  • Bożena pisze:

    Margaret blada anemiczna, wygląda na schorowaną osobę, nie na szczęśliwą, jej mąż aż kwitnie przy niej, ale ona kiepsko wygląda. Zadbaj dziewczyno o siebie, może jakieś sanatorium.?

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×