Szukaj

Margaret kupuje kwiaty na bazarku i walczy z niesfornymi słuchawkami. Nawet w dresie wygląda jak gwiazda

Margaret kupuje żonkile

Margaret kupuje żonkile

Margaret w drodze na spotkanie odwiedziła przydrożny stragan, gdzie kupiła pęczek żonkili. Ze świeżymi kwiatami przemierzała ulice Warszawy, a wszystkiemu przyglądali się paparazzi. Gwiazda stoczyła walkę z niesfornie splątanymi słuchawkami.

Margaret do 2019 roku regularnie brylowała na salonach, gościła w telewizyjnych shows i nagrywała piosenki, które były hitami nie tylko w Polsce. Wszystko zmieniło się, gdy zerwała kontrakt z międzynarodową wytwórnią i poślubiła producenta muzycznego KaCeZeta. Obecnie piosenkarka skupia się na budowaniu szczęścia z dala od medialnego świecznika.

Ponad rok temu Margaret wyprowadziła się z Warszawy do lasu, gdzie nie ma nawet dokładnego adresu. Zamieszkała w holenderce, w której nie ma internetu, a zimą musiała zmagać się z problemami z pękniętą rurą i mrozem wdzierającym się do wnętrz. Na szczęście jej dramat nie trwał długo i w porę udało się zapanować nad sytuacją.

W domowym zaciszu artystka nagrywa i produkuje piosenki. Efekty jej pracy możemy znaleźć na najnowszej płycie Maggie Vision, na której nie brakuje kilku duetów, w tym z Natalią Szroeder. Obie artystki zaprezentowały zupełnie nowe brzmienie i udowodniły, że doskonale odnajdują się w rapie.

Margaret kupuje żonkile. Zdjęcia paparazzi

Chociaż Margaret oficjalnie odcina się od swojego dawnego życia, to nadal jest łakomym kąskiem dla paparazzi. Ostatnio została sfotografowana, gdy buszowała po straganach na lokalnym bazarku. Piosenkarka w czasach pandemii wspiera lokalnych przedsiębiorców.

Z fotorelacji możemy dowiedzieć się, że Margaret wpadły w oko świeże kwiaty. Gwiazda zatrzymała się przy stoisku z żonkilami. Kupiła jedną wiązankę, z którą udała się na umówione spotkanie. Po drodze walczyła z niesfornie splątanymi słuchawkami.

29-latka już dawno udowodniła, że ma doskonałe wyczucie stylu. Nawet na co dzień, w sportowym wydaniu wygląda jak gwiazda. Podczas ostatnich zakupów miała na sobie szerokie, szare spodnie i bluzę, czerwoną kurtkę i białe trapery. Niezbędne akcesoria spakowała w skórzaną nerkę w czarnym kolorze, takim samym jak jej maseczka ochronna.

Margaret była bez makijażu i tylko potwierdziła, że w naturalnej wersji wygląda świetnie.

Zdjęcia w galerii.


Margaret kupuje żonkile

Margaret kupuje żonkile

Margaret kupuje żonkile

Margaret kupuje żonkile

Margaret kupuje żonkile

Margaret kupuje żonkile

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×