Marcelina Zawadzka zadziwia stylizacją. Góra jak z Dynastii, a dół jak z teledysku country

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka została sfotografowana, kiedy po porannym dyżurze opuszczała studio Pytania na śniadanie. Zadziwiła stylizacją - góra bardzo elegancka, a dół jak z teledysku country. Zdjęcia paparazzi.

Marcelina Zawadzka zdecydowanie nie boi się odważnych stylizacji. Niejednokrotnie zachwycała niebanalnymi sukienkami, czy nietypowymi połączeniami. Miesza trendy, bawi się moda. Zdecydowanie ma do tego warunki – idealna figura, długie nogi, piękna twarz.

Dzisiaj, kiedy paparazzi przyłapali ją po wyjściu ze studia Pytania na śniadanie, zadziwiła połączeniem elegancji i nieformalnego luzu. Najważniejsze, że pokazała swoje nogi w pełnej krasie.

Marcelina Zawadzka w eleganckiej marynarce i poszarpanych szortach

Marcelina Zawadzka jest jedną z bardziej lubianych gwiazd Telewizji Polskiej. Cieszy się sporą sympatią widzów – wystarczy spojrzeć na jej media społecznościowe. Posty, które dodaje na Instagramie, spotykają się z żywiołową reakcją. Nic dziwnego, że władze stacji bardzo ją cenią, bo przyciąga przed telewizory masy widzów. Jest niezwykle urodziwa i bardzo dobrze czuje się przed kamerą.

Za każdym razem też, kiedy kończy dyżur w Pytaniu na śniadanie, czyhają na nią paparazzi, bo wiedzą, że zdobędą niesamowite fotografie. Jej stylizacje zawsze zadziwiają.

Dzisiaj wyeksponowała nogi, ale zrobiła to w sposób dosyć zaskakujący. Połączyła elegancję ze stylem country. Nałożyła biały top i kremowy klasyczny żakiet ze złotymi guzikami, do którego dobrała naszyjnik z pereł. W ręku dzierżyła czarną torbę na łańcuszki Yves Saint Laurent. I tu kończyła się klasyka.

Marcelina Zawadzka – zdziwiła stylizacją

Do niezwykle eleganckiej góry Marcelina założyła krótkie, poszarpane dżinsowe szorty i kowbojskie, brązowe, zamszowe buty. Trzeba przyznać, że połączenie niezwykle jej się udało. Góra jak z Dynastii, a dół jak z teledysku country w wydaniu Zawadzkiej to strzał w dziesiątkę.


Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Marcelina Zawadzka zaskakuje stylizacją

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×