Szukaj

Marcelina Zawadzka najseksowniejszą gwiazdą TVP! Jej szpilki odbierają mowę! Są boskie!

Marcelina Zawadzka w zabójczych szpilkach

Marcelina Zawadzka w zabójczych szpilkach

Marcelina Zawadzka w seksownych szpilkach

Marcelina Zawadzka przyłapana przez paparazzi pod siedzibą TVP. Gwiazda pojawiła się w sportowej stylizacji z militarnymi akcentami, ale prawdziwe wrażenie robiły jej szpilki. Na niebotycznie wysokich obcasach raźno maszerowała po kostce brukowej, którą wyłożony jest parking przed budynkiem Telewizji Polskiej. Na fotografach zrobiła niezłe wrażenie! Jak wypadła? Zobaczcie zdjęcia.

Marcelina Zawadzka to bez dwóch zdań jedna z najseksowniejszych Polek w rodzimej telewizji. Konkursy piękności konkursami piękności, ale Zawadzka po prostu zawsze prezentuje się dobrze. Czy to na czerwonym dywanie w pięknej sukni czy w drodze do TVP – paparazzi przyłapali ją ostatnio pod studiem telewizji i nie mogli przestać się nią zachwycać. W całej stylizacji Marceliny była jednak rzecz, która szczególnie przykuwała uwagę. Jaka?

Poszło o jej szpilki. Gwiazda pojawiła się w TVP w spodniach w zielone moro, oversize’owej puchowej kurtce w czarnym kolorze od Chanel i czarnych botkach na niebotycznie wysokiej szpilce. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że gwiazda była świadoma, że czeka ją spacer po kostce brukowej. Niewiele kobiet lubi chodzić na obcasach w takich miejscach, bo jeden nieostrożny krok grozi złamaniem szpilki lub, co gorsza, nogi. Zawadzka najwyraźniej nie należy do strachliwych, a wyzwaniu stawiła czoła z uśmiechem na ustach.

Jak wam się podoba jej stylizacja?

Marcelina Zawadzka w stroju kurczaczka zaprezentowała swojego przystojnego partnera! Na ramówce TVP nie mieli sobie równych!

SKANDAL! Marcelina Zawadzka i jej kolega z TVP zostali perfidnie oszukani! Bezprawnie wykorzystano zdjęcia gwiazd oraz opublikowano szkalujący ich artykuł!

„Koniec z baby-face”: Marcelina Zawadzka zrobiła z Rafała Jonkisza prawdziwego mężczyznę! Już nie wygląda jak grzeczny chłopczyk!


Szpilki Marceliny Zawadzkiej

Szpilki Marceliny Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka z aparatem na zębach

Marcelina Zawadzka z aparatem na zębach

Marcelina Zawadzka z sokiem dietetycznym

Marcelina Zawadzka z sokiem dietetycznym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×