Marcelina Zawadzka w świetnej stylizacji przed studiem TVP. Wyglądała modnie, ale o czymś zapomniała. UPS…

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie zachwyciła stylizacją idealnie wpisującą się w wiosenne trendy. Wyglądała pięknie, zapomniała tylko o drobnym detalu.

Marcelina Zawadzka od dawna jest jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie. Regularnie stara się umilać widzom poranki, nawet w momentach, które do łatwych nie należą. Tak jak obecnie, gdy zmagamy się z epidemią koronawirusa w Polsce. Chociaż cały świat robi co może, by zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19, liczba chorych z każdym dniem wzrasta.

Aby powstrzymać gwałtowną falę zachorowań, apeluje się, by bez potrzeby nie wychodzić z domów. Dla osób, które pozostają w swoim azylu, ekipa Pytania na śniadanie co poranek przygotowuje ciekawe wiadomości, które mają pomóc przetrwać domową kwarantannę. O tym, że poranne show w najbliższym czasie nie zniknie z anteny powiedziała Ida Nowakowska:

Nasi widzowie właśnie teraz nas najbardziej potrzebują, co pokazują, dzwoniąc do nas. Ludziom potrzeba otuchy, rozrywki i dobrej energii, co staramy się im przekazywać. Jesteśmy bezpieczni, podczas nagrań mamy zapewnione nawet dyżury ratowników medycznych – przyznała w rozmowie z Plejadą.

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie

Ostatnie wydanie programu poprowadzili: Marcelina Zawadzka i Robert El Gendy. Gdy czas antenowy dobiegł końca, prezenterka opuściła studio, a przed budynkiem czekali na nią fotoreporterzy. Gwiazda TVP pewnie pozowała do zdjęć. Zresztą nie ma się czemu dziwić — wyglądała doskonale.

Marcelina do pracy ubrała się w wełniany, brązowy sweter, który połączyła ze skórzanymi spodniami do kostki, a także jasną narzutą z frędzlami na rękawach. Dopasowała brązowe botki na obcasie oraz zadbała o modne dodatki: przeciwsłoneczne okulary i pikowaną torebkę YSL. 

Widać, że Miss Polonia ubierała się w pośpiechu, a z szafy wyciągnęła nową parę butów. Dowodem jest czarna zaczepka od metki, która pozostała przy suwaku. No cóż, zdarza się najlepszym.

Marcelina Zawadzkaw przeciwsłonecznych okularach

Marcelina Zawadzka w przeciwsłonecznych okularach

Takie połączenie ubrań nie tylko prezentuje się na Marcelinie doskonale, ale także współgra ze wiosennymi trendami. W nadchodzących miesiącach w modzie będą królować jasne, kremowe odcienie.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz także: Zabójcze kozaki i zmysłowa mini. Marcelina Zawadzka kusi na potęgę w USA. Obcy mężczyzna oszalał na jej widok


Marcelina Zawadzka i Robert El Gendy przed studiem Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka i Robert El Gendy przed studiem Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka - makijaż, przed studiem Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka - makijaż, przed studiem Pytania na śniadanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×