Paparazzi przyłapali Zawadzką i jej partnera w butiku dla najbogatszych. To tam szukali pierścionka zaręczynowego. Plotki okazały się prawdziwe!

Marcelina Zawadzka i jej partner Max

Marcelina Zawadzka i jej partner Max

Marcelina Zawadzka i jej partner Max odwiedzili butik z biżuterią. Tam oglądali kolekcję pierścionków. Zaręczyny lada chwila.

Marcelina Zawadzka jest byłą Miss Polonia. Kolejnym krokiem w karierze piękności była praca w Telewizji Polskiej. Tam prowadziła kulinarne show Bake Off. Ale Ciacho!, po czym dołączyła do ekipy Pytania na śniadanieW 2021 roku publiczny nadawca podziękował gwieździe za współpracę. Po tym związała się z Polsatem, gdzie została współprowadzącą show Farma.

Prezenterka ma za sobą wiele nieudanych związków. Jej drogi skrzyżowały się między innymi z Kubą Przygońskim, Mikołajem Roznerskim, Leonardo Marquesem, Rafałem Jonkiszem Tomaszem Włodarczykiem. Marcelina w rozmowie z Faktem zdradziła, dlaczego swego czasu tak często zmieniała partnerów.

Starałam się nie mówić o związkach, bo nie wszyscy wiedzieli, z jakich powodów one się rozpadały. Niektóre komentarze były oceniające i krzywdzące, bo potem wszyscy się zastanawiali, o co chodzi z tą Marceliną (…) Prawda jest taka: przez lata nie byłam zakochana – powiedziała.

Od niemal dwóch lat serce Marceliny bije dla niemieckiego biznesmena, Maxa.

Mam nadzieje, że to się nigdy nie skończy. Chciałabym, żeby to było do końca życia. (…) Daje mi możliwość zaufania, kochania kogoś w końcu… Jest to cudne uczucie! Nigdy w życiu nie myślałam, że mogę się z kimś dobrze dogadywać, kto nie jest polskojęzyczny, że emocjonalnie można do kogoś tak pasować, jakbyśmy się wieki znali – mówiła o tej relacji w rozmowie z Pomponikiem.

Dzięki nowym zdjęciom paparazzi wiemy, że gwiazda wcale nie przesadzała, wypowiadając się o swoim chłopaku w ten sposób.

Marcelina Zawadzka i jej partner w butiku

Paparazzi przyłapali Marcelinę i Maxa podczas odwiedzin ulubionego butiku gwiazd z diamentami przy ul. Mokotowskiej w Warszawie. Lokal ZoZo Design otworzono dla zakochanych specjalnie w niedzielę. Tam właścicielka Zuzanna Anna Kamińska pokazała im nową kolekcję pierścionków. Jak udało się ustalić Jastrząb Post, ich ceny wahają się od 20 tys. do pół miliona złotych. Polka i Niemiec spędzili w tym miejscu cały wieczór.

Co ciekawe, przed Bożym Narodzeniem Fakt zapytał Marcelinę, czy święta byłyby odpowiednim czasem na to, by Max się jej oświadczył.

Jeśli on uzna, że to jest dobry moment. To by było takie miłe, że on w tej rodzinie chce być. On jest bardzo romantyczny. Jest turbo romantykiem. Są tego plusy i minusy. I wiem, że dla niego to musi być wyjątkowe. Nie wiem, na ile wyjątkowe i na co on by się szykował. (…) Nie wiem, tak też myślałam, że fajnie, że to, a potem ślub i dziecko, ale też nie wszystko człowiek zaplanuje. Z drugiej strony, wiem to na pewno, że my kobiety nie możemy wywierać żadnego wpływu, to zawsze musi być mężczyzn pomysł – zadeklarowała wówczas przeszczęśliwa prowadząca Farmy.

Jej słowa wywołały lawinę plotek, których autorzy sugerowali, że Max już wkrótce poprosi Marcelinę o rękę. Jak widać, tego typu pogłoski okazały się prawdziwe. Wizytę w butiku trudno odebrać inaczej niż przymiarki do zaręczyn.

Marcelina Zawadzka o ślubnych planach z Maxem:


Marcelina Zawadzka i jej partner w butiku

Marcelina Zawadzka i jej partner w butiku

Marcelina Zawadzka i jej partner w butiku

Marcelina Zawadzka i jej partner w butiku

Marcelina Zawadzka i jej partner w butiku

Marcelina Zawadzka i jej partner w butiku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×