Marcelina Zawadzka prezentuje wiosenną stylizację. Jest nowa fryzura, ale to buty kradną całą uwagę

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie pojawiła się w nowej fryzurze. Dwa dziewczęce warkocze dodały jej niepowtarzalnego uroku. Nie zabrakło też stylowego obuwia.

Marcelina Zawadzka należy do jednych z najbardziej lubianych prezenterek Pytania na śniadanie. Programy z udziałem młodej gwiazdy cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Niektórzy zapewne specjalnie dla niej włączają telewizory. Prowadząca zachwyca nie tylko niebanalną urodą. Na uznanie zasługuje także jej umiejętnością prowadzenia swobodnej rozmowy z zaproszonymi gośćmi. Ma też niezwykłą zdolność do częstych metamorfoz, które – choć są subtelne – dają niesamowity efekt.

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie zachwyca w nowej, dziewczęcej fryzurze

Marcelina raz na jakiś czas stara się zaskoczyć swoich fanów wyglądem i wprowadza do stylizacji drobne, aczkolwiek znaczące zmiany. Jednak każda z nich jest dostrzeżona przez czujne oko obserwatorów, a także mocno komplementowana. Ostatnio wstawione nowe zdjęcia w przedłużonych włosach zrobiły furorę. Widać było na nich inspirację samą Jennifer Lopez. Zawadzka wyglądała naprawdę rewelacyjnie.

Dziś gwiazda postanowiła kolejny raz odmienić coś w swoim wyglądzie. Podczas wyjścia ze studia Pytania na śniadanie pokazała się w nowej, dziewczęcej fryzurze. Oczywiście nie zapomniała także o pasującej stylizacji. Modelka zdążyła nas przyzwyczaić do tego, że zawsze potrafi oczarować wszystkich, łącznie z paparazzi, którzy nie mogli oderwać od niej aparatu.

Prezenterka, gdy natknęła się na fotoreporterów, przez chwilę pozowała do zdjęć. Wyglądała, jak zwykle, perfekcyjnie. Tak jak podczas ostatniej odsłony, gdy wybrała limonkowy komplet odsłaniający jej zgrabne nogi.

Tym razem jednak postawiła na bardziej zadziorny outfit i pokazała się cała w skórze. Wybrała ponadczasową ramoneskę, która jest hitem już od wielu sezonów. Szczupłe nogi podkreśliła modnymi spodniami, odsłaniającymi kostkę. Marcelina do stylizacji dopasowała mega wysokie sandałki na szpilce w panterkę, od których ciężko było oderwać wzrok. Do ręki wzięła czarną torebkę od Yves Saint Laurent.

Całość uzupełniła dwoma warkoczami, w których wyglądała bardzo uroczo i dziewczęco. Taki look zdecydowanie jej pasuje.


Marcelina Zawadzka w warkoczach

Marcelina Zawadzka w warkoczach

Marcelina Zawadzka w warkoczach

Marcelina Zawadzka w warkoczach

Marcelina Zawadzka ma szpilki w panterkę

Marcelina Zawadzka ma szpilki w panterkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×