Paparazzi odwiedził Mandarynę w domu. Tak gwiazda pracuje z dziećmi w czasie w kwaratanny

Mandaryna z dziećmi

Mandaryna z dziećmi

Mandaryna z Xavierem i Fabienne przenieśli działalność szkoły tanecznej do internetu. Jak na co dzień wygląda ich praca? Wszystkiemu przyjrzał się fotoreporter, który odwiedził gwiazdę i jej dziećmi w domu.

Marta Wiśniewska zaistniała w show-biznesie za sprawą swojego małżeństwa z liderem zespołu Ich Troje. Była drugą żoną Michała Wiśniewskiego. Para rozwiodła się w 2006 roku. Z ich związku narodziła się dwójka dzieci: syn Xavier Michał i córka Fabienne Marta.

Mandaryna od lat prowadzi życie samotnej matki, co nie przeszkadza jej w odnoszeniu zawodowych sukcesów. Marta jest choreografem oraz sędzią w zawodach tanecznych. Od wielu lat prowadzi również swoją szkołę tańca Mandaryna Dance Studio.

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa mocno dała się we znaki branży rozrywkowej. Odwołane zostały wszystkie wydarzenia sportowe i muzyczne, a co za tym idzie zawody, w których miała sędziować Marta. Zamknięte musiały zostać również siłownie, kluby fitness i szkoły tańca. Mandaryna po 13 latach musiała chwilowo zawiesić swój biznes.

Marta Wiśniewska prowadzi szkołę tańca online

Marta to bardzo przedsiębiorcza osoba, która nie czekając na dalszy rozwój sytuacji związanej z pandemią, postanowiła przenieść swój taneczny biznes do sieci. Na podobny krok zdecydowali się już wcześniej Marcin Hakiel i Kasia Cichopek, którzy zajęcia w swojej szkole tańca prowadzą prosto z domu.

W internetowym biznesie swojej mamie postanowili pomóc Xavier i Fabienne. Ich codziennej pracy przyjrzał się zaprzyjaźniony fotoreporter, którego Mandaryna zaprosiła do swojego domowego biura.

Od dwunastego marca nie prowadzimy zajęć i nie wiadomo, jak długo będziemy bez pracy. Przez cały rok przygotowywaliśmy się do konkursów tańca, miałam również sędziować podczas turniejów i zajmowałam się organizacją letnich obozów tanecznych, które w tym roku niestety się nie odbędą – przyznała Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska z dziećmi

Marta Wiśniewska, Fabienne Wiśniewska, Xavier Wiśniewski

Gwiazda wspólnie ze swoimi nastoletnimi dziećmi prowadzi domowe zajęcia taneczne dla najmłodszych. Nagrane filmiki są publikowane na specjalnie utworzonych do tego celu grupach na Facebooku. Pomysł od samego początku spotkał się z wielkim zainteresowaniem i w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18.00 przed monitorami komputerów pojawiają się prawdziwe tłumy.

Xavier i Fabienne prowadzą instruktażowe zajęcia z hip-hopu dla przedszkolaków. Rodzinny biznes Marty i jej dzieci ma się doskonale. Zupełnie tak samo jak życie uczuciowe jej byłego męża. Zobacz: Michał Wiśniewski wziął piąty ślub


Marta Wiśniewska z dziećmi

Marta Wiśniewska z dziećmi

Marta Wiśniewska z dziećmi

Marta Wiśniewska z dziećmi

Marta Wiśniewska z dziećmi

Marta Wiśniewska z dziećmi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×