Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]
Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i jak się poznali! [WIDEO]

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem! Przypomniała kiedy i...

Julia Wieniawa oficjalnie o początkach znajomości z Baronem!...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!
Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko...

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub!...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]
Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak łaskawa jak w telewizji! Co powiedziała po zakończeniu programu? [WIDEO]

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla Justyny Żyły tak...

Iwona Pavlović przed naszą kamerą nie była dla...

Dziś niedziela, 24.03.2019

To pierwsze takie zdjęcia! Córka Obamów przyłapana na imprezie! Pije szampana ubrana w skąpe bikini

Malia Obama pije szampanaMalia Obama pije szampana na plaży

Córka Bracka Obamy przyłapana przez paparazzi na mocno zakrapianej imprezie. Malia Obama z koleżankami w luksusowym hotelu na prywatnej plaży rozkoszowała się drogim szampanem. Miała na sobie czarne bikini i wyglądała jak królowa życia. Zobacz zdjęcia.

Barack Obama to przykład prezydenta USA, który był nie tylko politykiem, ale i poniekąd celebrytą. Życiem członków jego rodziny media zainteresowały się bardzo szybko, a reelekcja w 2012 roku jeszcze bardziej zbliżyła do nich Amerykanów. I mimo że już od trzech lat Obama nie jest wodzem Stanów Zjednoczonych, razem z żoną aktywnie udzielają się publicznie.

Obywatele pokochali swoją ówczesną First Lady za jej szczerość i bezpośredniość. Zdobyła się nawet na odważne wyznanie i opowiedziała o problemach w małżeństwie zanim jeszcze jej mąż wystartował w wyborach prezydenckich 2008 roku. Wyjaśniła, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko, tylko należy o nią walczyć. Obamowie zawalczyli u specjalisty, który im pomógł.

Ponadto w ostatnim czasie Michelle pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy i w poruszający sposób opowiedziała o różnicach poglądów i kultur:

Niezależnie od tego, czy lubimy country, rap, czy rock, muzyka pomaga nam się dzielić: naszą godnością i smutkami, nadziejami i radościami. Pozwala nam porozumiewać i poznawać się lepiej nawzajem – wygłosiła.

Nie tylko ona jest uwielbiana przez Amerykanów. Także córka Malia jest obiektem zainteresowania mediów. W ostatnich dniach paparazzi przyłapali ją, jak wygrzewa się w promieniach słonecznych w Miami i delektuje się szampanem.

Ubrana w czarny strój kąpielowy 20-latka bawiła się bardzo dobrze. Pytanie tylko, czy nie dostanie reprymendy od rodziców? Chyba woleliby, by takie zdjęcia nie ujrzały światła dziennego.

Ta scena z Grammy 2019 przejdzie do historii! Michelle Obama z J.Lo i Lady Gagą zrobiły coś kapitalnego! Polały się łzy [WIDEO]

Tajne prywatne spotkanie Michelle Obamy i Meghan Markle! To się miało nie wydać, a wyciekły kulisy!

MEGA! Michelle Obama ujawniła tajny urodowy trik księżnej Kate! Niecała minuta i cera przez 8 godzin jak u nastolatki!Kto ma lepszy styl ubierania – Melania Trump czy Michelle Obama?

×