Szukaj

To pierwsze takie zdjęcia! Córka Obamów przyłapana na imprezie! Pije szampana ubrana w skąpe bikini

Malia Obama pije szampana

Malia Obama pije szampana na plaży

Córka Bracka Obamy przyłapana przez paparazzi na mocno zakrapianej imprezie. Malia Obama z koleżankami w luksusowym hotelu na prywatnej plaży rozkoszowała się drogim szampanem. Miała na sobie czarne bikini i wyglądała jak królowa życia. Zobacz zdjęcia.

Barack Obama to przykład prezydenta USA, który był nie tylko politykiem, ale i poniekąd celebrytą. Życiem członków jego rodziny media zainteresowały się bardzo szybko, a reelekcja w 2012 roku jeszcze bardziej zbliżyła do nich Amerykanów. I mimo że już od trzech lat Obama nie jest wodzem Stanów Zjednoczonych, razem z żoną aktywnie udzielają się publicznie.

Obywatele pokochali swoją ówczesną First Lady za jej szczerość i bezpośredniość. Zdobyła się nawet na odważne wyznanie i opowiedziała o problemach w małżeństwie zanim jeszcze jej mąż wystartował w wyborach prezydenckich 2008 roku. Wyjaśniła, że prawdziwa miłość przetrwa wszystko, tylko należy o nią walczyć. Obamowie zawalczyli u specjalisty, który im pomógł.

Ponadto w ostatnim czasie Michelle pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy i w poruszający sposób opowiedziała o różnicach poglądów i kultur:

Niezależnie od tego, czy lubimy country, rap, czy rock, muzyka pomaga nam się dzielić: naszą godnością i smutkami, nadziejami i radościami. Pozwala nam porozumiewać i poznawać się lepiej nawzajem – wygłosiła.

Nie tylko ona jest uwielbiana przez Amerykanów. Także córka Malia jest obiektem zainteresowania mediów. W ostatnich dniach paparazzi przyłapali ją, jak wygrzewa się w promieniach słonecznych w Miami i delektuje się szampanem.

Ubrana w czarny strój kąpielowy 20-latka bawiła się bardzo dobrze. Pytanie tylko, czy nie dostanie reprymendy od rodziców? Chyba woleliby, by takie zdjęcia nie ujrzały światła dziennego.

Ta scena z Grammy 2019 przejdzie do historii! Michelle Obama z J.Lo i Lady Gagą zrobiły coś kapitalnego! Polały się łzy [WIDEO]

Tajne prywatne spotkanie Michelle Obamy i Meghan Markle! To się miało nie wydać, a wyciekły kulisy!

MEGA! Michelle Obama ujawniła tajny urodowy trik księżnej Kate! Niecała minuta i cera przez 8 godzin jak u nastolatki!


Kto ma lepszy styl ubierania – Melania Trump czy Michelle Obama?

×