Szukaj

Małgorzata Socha niewyobrażalnie schudła po porodzie! Paparazzi przyłapali ją na zakupach!

Małgorzata Socha paparazzi zdjęcia

Małgorzata Socha na zakupach

Małgorzata Socha kilka tygodni temu powitała na świecie swoje trzecie dziecko – do dwóch uroczych córek aktorki dołączył długo wyczekiwany i upragniony synek, a Socha zniknęła z salonów, skupiając się na swojej rodzinie. Choć w social mediach pozostawała aktywna, unikała pojawiania się na ściankach, premierach i eventach, aż do ostatniego tygodnia, kiedy to zjawiła się na premierze kolekcji biżuterii.

Na pierwszy rzut oka widać było, że jej ciało zdążyło w błyskawicznym tempie odzyskać kształty sprzed ciąży. Zdjęcia wykonane przez paparazzi jedynie podkreśliły ten fakt. Sochę przyłapano podczas zakupów w centrum Warszawy, a jej jesienna stylizacja była prawdziwym hitem. Do czarnych kozaczków nad kostkę, Socha dobrała barwną sukienkę w wielokolorowe pionowe pasy, która fantastycznie wysmukliła sylwetkę, ale również podkreśliła płaski brzuch aktorki.

Do swojej kreacji maxi z guzami u dołu spódnicy, Socha dobrała duży srebrny zegarek i płaszcz w ciemnym, granatowym odcieniu. Włosy pozostawiła rozpuszczone, w lekkim nieładzie, a makijaż ograniczyła do zupełnego minimum, uzyskując bardzo naturalny i świeży efekt końcowy. Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę bardzo dobrze, a fakt, że od porodu zdążyła schudnąć, jest nie do zaprzeczenia.

W grę wchodzą dieta i intensywne treningi lub… doskonałe geny. Po pierwszej i drugiej ciąży Socha również błyskawicznie wróciła do formy. Tylko pozazdrościć 😉

Wstydliwa łóżkowa wpadka Małgorzaty Sochy i jej partnera! Internet ryknął śmiechem na widok zdjęcia z sypialni

Małgorzata Socha pochwaliła się swoim przystojnym mężem! Krzysztof trochę się zmienił

Małgorzata Socha bez makijażu uciekła przez paparazzi! Tak ikona stylu wygląda na co dzień


W jakich stylizacjach Małgorzata Socha podoba ci się bardziej?

×