Małgorzata Socha zachwycała przed studiem „DDTVN”. W eleganckim stylu pojawiła się w śniadaniówce

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgosia Socha zadała szyku przed studiem Dzień Dobry TVN. Gwiazda wybrała bardzo elegancki zestaw, który pokazał, że zasługuje na miano ikony mody. Zobaczcie zdjęcia. 

Małgorzata Socha to aktorka, która zdobyła ogromną popularność dzięki serialowi Na Wspólnej. Tam niemal od pierwszych odcinków wcielała się w postać Zuzy. Z czasem w jej zawodowym grafiku zaczęły pojawiać się kolejne propozycje współpracy, a po kilkunastu latach ma już ugruntowaną pozycję w branży. Przez ostatnie kilka lat pojawia się jako jedna z głównych postaci w serialu Przyjaciółki, dzięki czemu zyskała jeszcze większe grono wiernych fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą wszystkie perypetie jej bohaterki.

Małgosia doskonale czuje się także na dużym ekranie, gdzie zazwyczaj świetnie sprawdza się w rolach komediowych. Uwielbia się pojawiać również na deskach teatru, a podczas występów na żywo czuje się jak ryba w wodzie. Oprócz wielkiej kariery udało jej się także stworzyć wspaniałą rodzinę. Rozchwytywana gwiazda od wielu lat jest szczęśliwą żoną i matką trojga dzieci.

Małgorzata Socha przed studiem Dzień Dobry TVN

Aktorka jest jedną z najchętniej podglądanych gwiazd na Instagramie. Ponieważ fani uwielbiają wiedzieć, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Równie chętnie oglądają ją podczas wywiadów. Dzisiaj mieli okazję zobaczyć swoją ulubienicę podczas wizyty w śniadaniówce. Małgosia pojawiła się, by opowiedzieć o tym, jak współpracowało jej się na planie z jej własną mamą i o idealnych prezentach na Dzień Matki.

Pojawienie się aktorki przed budyniem Dzień Dobry TVN było nie lada gratką dla paparazzi, którzy tylko czekali, by zrobić jej nowe zdjęcia. Rozpromieniona gwiazda na wizytę w studiu wybrała białe eleganckie spodnie z kantem, do których dobrała czerwony kardigan w żaglówki. Na nogi włożyła wysokie sandałki na szpilce, a do ręki wzięła ciemną szarą torebkę ze złotym wykończeniem. Tego dnia postawiła na delikatny makijaż, a rozpuszczone włosy ułożone w delikatne fale pięknie rozwiewał jej wiatr. Po wyjściu z budynku udała się do swojego luksusowego mercedesa.

Prezentowała się niezwykle stylowo i przyciągała spojrzenia. Trzeba przyznać, że Małgosia to prawdziwa ikona mody. Zdjęcia w naszej galerii.


Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×