Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na krótko! Jej nowy wygląd POWALA! [WIDEO]
Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na krótko! Jej nowy wygląd POWALA! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na krótko! Jej nowy...

Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka
Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak, Irena Kamińska-Radomska, Sebastian Karpiel-Bułecka

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja Popielarska, Olivier Janiak,...

Gwiazdy na gali firmy farmaceutycznej: Kinga Rusin, Maja...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!
Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać jak Karolina Szostak!

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie. Ona zaczyna wyglądać...

Odchudzona Kasia Niezgoda pokazała się po dłuższej przerwie....

Dziś piątek, 19.10.2018

Warto było czekać! Ciężarna Małgorzata Socha pokazała swój ogromny brzuch z okazji Dnia Matki!

Małgorzata Socha pokazała duży ciążowy brzuchMałgorzata Socha świętowała Dzień Matki w Wilanowie

Małgorzata Socha bez wątpienia jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych. Gwiazda gra w największych hitach, zdobywając serca fanów. Jak wiemy, Małgosia jest w trzeciej ciąży, w związku z tym ograniczyła swoją aktywność zawodową. Przypomnijmy, że w teatrze zastąpiła ją równie popularna Barbara Kurdej-Szatan.

Trzecia ciąża jednak nie przeszkadza Małgorzacie, aby regularnie pojawiać się na eventach. Ostatnio ciężarna gwiazda, zaszczyciła swoją obecnością piknik rodzinny w Wilanowie, zorganizowany z okazji Dnia Matki. Małgosia zawsze marzyła o dużej rodzinie, zatem jej marzenia właśnie się spełniają, bowiem na świat niebawem przyjdzie trzecie dziecko aktorki.

Na wilanowskim pikniku śliczna ciężarna Małgosia zachęcała inne mamy do czytania książek ich pociechom. Gwiazda Przyjaciółek, pojawiła się na dziecięcej imprezie w zaskakująco mrocznej, zwiewnej czarnej kreacji, która znakomicie podkreśliła jej ciążowe kształty. Małgosia próbowała jednak usilnie swój sporych rozmiarów brzuch ukryć wielką pluszową maskotką, jednak nie było to takie łatwe.

Brzuszek aktorki jest już naprawdę ogromny!

Szalenie romantyczny finał serialu „Przyjaciółki”! Już wiemy, co wydarzy się w ostatnim odcinku

Gwiazdy pokazały pierwsze zdjęcia swoich dzieci! Takich rarytasów w sieci dawno nie było!

Małgorzata Socha w Dniu Matki pokazała się z noworodkiem! Cały internet składa jej gratulacje!Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Sochy?

Komentarzy: 5


Gaga | 29 maja 2018, 11:06

No cóż. 3 ciąża już nie jest dla niej tak łaskawa. Po tej już raczej będzie jakiegoś iqacai potrzebowała, bo nie będzie jej łatwo wrócić do figury sprzed ciąży. Nic dziwnego, szybko zachodzi w kolejne ciąże, więc ciało już też swoje przeszło.


Paparazzi | 29 maja 2018, 10:46

Ciągle powtarzam, że na ulicy można spotkać o wiele ładniejsze i fotogeniczne dziewczyny które mogłyby reklamować coś zamiast Sochy. Takie windowanie w/w jest bez sensu i tego nie rozumiem.


Gość | 28 maja 2018, 10:59

Ogromna to chyba pani jest a nie brzuch pani Sochy.


Gość | 28 maja 2018, 08:45

Jej kariera jest zagadka. To nie jest tyle aktorka co słup ogłoszeniowy. Gra w jakiś 2 żenujących serialach ale reklamuje meble, biżuterię, telefony, kosmetyki, lody.


aria | 27 maja 2018, 22:06

Bardzo ją lubię i cieszę się jej szczęściem. Nie dość że super aktorka to podziwiam zawsze to jak wygląda. Po każdej ciąży szybko wraca do formy. Sama właśnie urodziłam drugie dziecko i biorę się za siebie bo trochę jednak mnie przybyło. Teraz siłka, jak skończę karmić to dieta i iqacai. Mam nadzieję że będę przynajmniej w pewnym stopniu tak dobrze wyglądała.


Dodaj komentarz
×