Małgorzata Socha z córką Zosią szalały w „Tańcu z gwiazdami”! Tak wyglądał telewizyjny debiut 6-latki!

Małgorzata Socha z córką. Taniec z gwiazdami

Małgorzata Socha z córką. Taniec z gwiazdami

Małgorzata Socha z córką w Tańcu z gwiazdami 9

Małgorzata Socha pojawiła się na dzisiejszym odcinku Tańca z gwiazdami. Aktorka zabrała ze sobą swoją starszą córeczkę, 6-letnią Zofię. Mama z córką bawiły się znakomicie.

Małgorzata Socha, mimo że w ostatnim czasie jest bardzo zapracowana, znalazła jednak czas, aby w piątkowy wieczór zaszczycić swoją obecnością taneczne show Taniec z gwiazdami. Gwiazda Przyjaciółek nieoczekiwanie pojawiła się wśród zaproszonych gości na widowni. Wielką atrakcją był również fakt, że aktorka zabrała ze sobą swoją 6-letnią córkę Zosię.

Małgosia ze swoją pociechą bardzo aktywnie kibicowały tanecznym popisom gwiazd. Dziewczynka była niezwykle podekscytowana swoją obecnością na tak widowiskowej imprezie. Małgosia na piątkowy show wybrała spokojną stylizację, miała na sobie czarną klasyczną marynarkę oraz czarny dopasowany top. Do tego ciemnego zestawu gwiazda dobrała szałową wiosenną spódnicę w cętki oraz białe kozaczki.

Córeczka aktorki zaprezentowała się również bardzo widowiskowo. Dziewczynka brylowała na widowni w kolorowej sukience w kwiatki, miała czarne eleganckie rajstopki oraz bardzo modne czarne kozaczki-lakierki. Zosia miała misternie upleciony warkoczyk wijący się wokół jej głowy.

Telewizyjny debiut 6-latki mogli zobaczyć czujni widzowie, zaś dla tych, którzy go przegapili mamy zdjęcia zrobione przez paparazzi.

Sławna mama ze swoją śliczną córeczką Zosią wyglądały jak księżniczki z bajki. Zobaczcie zdjęcia.

W której edycji Tańca z gwiazdami wystąpiła Małgorzata Socha?

Małgorzata Socha wzięła udział w siódmej edycji Tańca z gwiazdami, który emitowała stacja TVN. Tanecznym partnerem aktorki był Robert Kochanek. Para zajęła 9. miejsce.

Zobacz: Małgorzata Socha i Natalia Kukulska paradują razem po ulicy ze swoimi ślicznymi córkami! Co za drużyna!

Zobacz: Małgorzata Socha pokazała swoją starszą córkę! 6-letnia Zosia jest bardzo podobna do ślicznej mamy! Zobaczcie jakie ma długie włosy!

Zobacz: Tak intymnie jeszcze nie było! Małgorzata Socha w łóżku ze swoim przystojniakiem! Seksowne ujęcie rozgrzało cały Instagram!


Małgorzata Socha z Zosią Wiśniewską oglądała Taniec z gwiazdami w studiu

Małgorzata Socha z Zosią Wiśniewską oglądała Taniec z gwiazdami w studiu

Małgorzata Socha z córką Zosią w Tańcu z gwiazdami

Małgorzata Socha z córką Zosią w Tańcu z gwiazdami

Małgorzata Socha w spódnicy w cętki

Małgorzata Socha w spódnicy w cętki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×