Szukaj

Rozenek dostała rolę u Vegi! Mamy zdjęcia z sekretnego spotkania. Na gwiazdę czekała rozkoszna niespodzianka

Małgorzata Rozenek i Patryk Vega

Małgorzata Rozenek i Patryk Vega

Wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Rozenek zostanie aktorką. Gwiazda została sfotografowana na spotkaniu z Patrykiem Vegą, który kompletuje obsadę do nowego filmu. Na miejscu nie obyło się bez uroczego prezentu. Zobaczcie zdjęcia.

Małgorzata Rozenek na brak zajęć nie może narzekać. Nie tylko spełnia się w roli potrójnej mamy i prowadzi konta w mediach społecznościowych, ale także dwa tygodnie po porodzie wróciła na plan Projektu Lady. To jednak nie koniec jej aktywności. Perfekcyjna prawdopodobnie zagra w jednym z filmów Patryka Vegi.

O tym, że dojdzie do takiej współpracy, mówi się od dawna. Już w zeszłym roku w czerwcu w rozmowie z Jastrząb Post na ten temat wypowiedziała się sama zainteresowana. Powiedziała, że będzie to kolejne wyzwanie, którego chętnie się podejmie. Nie mogła jednak zdradzić szczegółów:

Patryk ma zawsze bardzo jasno sprecyzowane pomysły dotyczące tego kto i co u niego zagra. Myślę, że będzie to naprawdę kolejna zawodowa przygoda mojego życia. Na razie nie mogę rozmawiać o rzeczach, które się nie wydarzyły, ale już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła.

Małgorzata Rozenek i Patryk Vega na spotkaniu. Zdjęcia paparazzi

Wygląda jednak na to, że między Rozenek a Vegą doszło do współpracy i szykuje się kolejny hitowy projekt z udziałem prezenterki.

Gwiazdy w niedzielę spotkały się w jednej z restauracji położonej z daleka od centrum Warszawy. Patryk do lokalu przyszedł pierwszy. Jak na dżentelmena przystało, miał ze sobą duży bukiet różowych róż dla Małgosi. Kilka chwil później pojawiła się Małgorzata, której towarzyszył menadżer.

Wydaje się, że rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Zarówno Vega, jak i Rozenek opuścili lokal w dobrych humorach. Co z tego wyniknie? Zapewne rola, która może okazać się przełomowa dla jej dalszej kariery. Kto wie, może Perfekcyjna pani domu posiada kolejny talent i wkrótce zostanie znakomitą aktorką.

Świeżo upieczona mama prezentowała się nienagannie. Wybrała kremowy garnitur, założyła białą bluzkę. Dobrała jasne buty na obcasie, a także przeciwsłoneczne okulary. Wyglądała bardzo stylowo!


Patryk Vega zmierza na spotkanie z Małgorzatą Rozenek

Patryk Vega zmierza na spotkanie z Małgorzatą Rozenek

Patryk Vega ma kwiaty dla Małgorzaty Rozenek

Patryk Vega ma kwiaty dla Małgorzaty Rozenek

Patryk Vega ma kwiaty dla Małgorzaty Rozenek

Patryk Vega ma kwiaty dla Małgorzaty Rozenek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×