Rozenek z szałową torbą, która przyćmiła resztę stylizacji. Cena? Jak na Małgosię bardzo niska, za to efekt wart dużych pieniędzy

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zachwyciła stylizacją w Dzień Dobry TVN. Po wyjściu ze studia na jej drodze pojawili się paparazzi. Na nowych zdjęciach pojawiła się z – jak na swoje możliwości – zaskakująco tanią torebką.

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej rozchwytywanych i popularnych gwiazd w Polsce. Niedawno spełniała jedno ze swoich największych zawodowych marzeń. Po dekadzie od debiutu przed kamerami TVN została prowadzącą Dzień Dobry TVN. Od wielu lat miała wspominać o tym włodarzom stacji, ale wcześniej Edward Miszczak, który pełnił funkcję dyrektora programowego stacji, był nieugięty. Dopiero po zmianie na tym stanowisku Małgosia dostała swoją szansę w śniadaniówce.

Pierwszy odcinek w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim poprowadziła jeszcze w sierpniu. Doświadczony dziennikarz i celebrytka spotkali się z mieszanymi opiniami, ale nieustannie pracują na sympatię widzów. Wiadomo, że Małgosia bardzo poważnie podchodzi do powierzonego jej zadania i zaczęła pracować nad głosem. Ćwiczy pod okiem logopedy i konsultuje się z foniatrą. Gwiazda robi ogromne postępy.

Małgosia Rozenek z tanią torebką

Pojawienie się Małgosi w Dzień Dobry TVN to też wspaniała nowina dla paparazzi, którzy po każdym odcinku z jej udziałem, pojawiają się pod studiem śniadaniówki i czekają na to, by zrobić jej kolejne zdjęcia. Wiadomo, że prowadząca DDTVN nie ucieka przed obiektywami. Tak też było w miniony wtorek, gdy opuszczała budynek, w którym mieści się studio śniadaniówki TVN. Do sieci natychmiast trafiły nowe kadry.

My oczywiście przyjrzeliśmy się jej stylizacji. Tego dnia postawiła na elegancję i klasykę. Wybrała granatowe spodnie na kant z wysokim stanem. Dobrała do nich sweterek w czerwono-granatowe paski ozdobiony złotymi guzikami. Wszystko uzupełniła wysokimi czarnymi butami na słupku.

Jednak całą stylizację zdominowała torebka. Gwiazda wybrała obszerną torbę z monogramem. Beżowo czarny dodatek jak na Małgosię nie jest dużym wydatkiem. Torebka włoskiej marki Elisabetta Franchi to wydatek rzędu 1240 zł.

Torebka Małgorzaty Rozenek

Torebka Małgorzaty Rozenek

Przypomnijmy, że Małgosia ma w swojej kolekcji znacznie kosztowniejsze torebki. Na przykład modele od Gucci czy LV, które kosztują co najmniej kilka tysięcy złotych. Zobaczycie je w naszej galerii, a poniżej wywiad, w którym gwiazda opowiada, że nie stać jej na torebki z najwyższej półki – takie jak Hermes, który kosztuje tyle, co luksusowe auto.

Jak wam się podoba nowa torebka Gosi?


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Torebka Małgorzaty Rozenek

Torebka Małgorzaty Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×