Petarda! Małgorzata Rozenek w złotych kozaczkach przyłapana przed studiem „Dzień Dobry TVN”

Małgorzata Rozenek w złotych kozaczkach

Małgorzata Rozenek w złotych kozaczkach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przed studiem „Dzień Dobry TVN”

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przyłapani przez paparazzi pod studiem Dzień Dobry TVN. Stylizacja Perfekcyjnej robi wrażenie. Do seksownej mini dobrała złote kozaczki. Jak wyglądała? Zobaczcie zdjęcia!

Jeszcze niedawno Małgorzata RozenekRadosław Majdan wypoczywali w tropikach po Bożym Narodzeniu i szykowali się do hucznego Sylwestra ze swoimi synami, których zabrali na wycieczkę pod koniec roku. Teraz są już w Polsce i od razu zabrali się do pracy – niedługo finał WOŚP 2019, który para aktywnie wspiera, ale czekały na nich również inne zawodowe obowiązki. Między innymi wizyta w Dzień Dobry TVN. Paparazzi przyłapali małżeństwo pod studiem TVN i byli z tego powodu niesamowicie zadowoleni. Tylko kto by nie był na widok tych nóg, w tych kozakach?

Rozenek jak zwykle zachwyciła stylizacją. Do militarnego płaszcza w brązowym odcieniu dobrała  kopertową mini, która zalotnie odsłaniała jej opalone uda i czarną torebkę ze złotymi zdobieniami. Wśród dodatków znajdowała się także broszka-medal i bogato zdobiona pszczółka na klapie płaszcza, ale największe wrażenie bez wątpienia robiły złote, lateksowe kozaczki nad kolano. Skutecznie przyciągały wzrok, ożywiały stonowaną kolorystykę reszty stylizacji, a przy tym prezentowały się po prostu fantastycznie.

Nic dziwnego, że Perfekcyjna nazywana jest ikoną stylu. Co za widok!

Małgorzata Rozenek kończy egzotyczne wakacje z przytupem! Zdjęcia gwiazdy w spektakularnej miniówce z H&M zapamiętamy na długo!

Małgorzata Rozenek nadal spektakularnie świętuje nowy rok w Tajlandii! Jej ostatnie fotki w białej mini to istna magia!

Zdjęcia rozebranej Anny Lewandowskiej z Dubaju stały się HITEM nowego roku! Trenerka przebiła nawet seksowną Małgorzatę Rozenek!


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w złotych kozaczkach

Małgorzata Rozenek w złotych kozaczkach

Stylizacja Małgorzaty Rozenek z wizyty w Dzień Dobry TVN

Stylizacja Małgorzaty Rozenek z wizyty w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×