Szukaj

Paparazzi wdarli się za Małgorzatą Rozenek do studia TVN. Pstryknęli jej zdjęcia „marzeń”

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek odwiedziła Dzień Dobry TVN i wywołała szał. Paparazzi zrobili jej zdjęcia nie tylko, gdy opuszczała studio, ale także w środku. Wyglądała zjawiskowo.

W polskim show-biznesie nie ma drugiej takiej gwiazdy jak Małgorzata Rozenek. Gospodyni Projektu Lady od dnia swojego debiutu na salonach wywołuje ogromne emocje wśród paparazzi, dziennikarzy i odbiorców. Każda jej publikacja na Instagramie urasta do rangi wydarzenia, podobnie jak emocjonalne dyskusje z fanami. Ostatnio obiecała, że przekaże 1 milion złotych na cele charytatywne, jeśli ktoś udowodni, że ma licówki.

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN. Zdjęcia ze studia

TVN doczekał się gwiazdy w iście amerykańskim stylu. Rozenek nie tylko dobrze wygląda, ale ma także coś do powiedzenia. Nic dziwnego, że wiele marek zabiega o współpracę z Perfekcyjną panią domu. Jej Instagram wręcz tonie w postach sponsorowanych, które 42-latka publikuje dopiero wtedy, gdy rekomendowany przez nią produkt w pierwszej kolejności spełni jej oczekiwania. Swoim ostatnim odkryciem podzieliła się z widzami TVN-u.

W piątek Rozenek zawitała do Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce zaprezentowała nowości dla dzieci. Jako mama półrocznego Henia doskonale wie, że zabawki powinny stymulować wszystkie zmysły dziecka i rozwijać umiejętności motoryczne, poznawcze oraz komunikacyjne. Gdy dumnie prezentowała przed kamerą m.in. piętrowy tort z plastiku, paparazzi robili wszystko, by ją sfotografować.

Małgorzata wywołała istny szał nie tylko przed studiem programu, ale także w środku. Fotoreporterzy wręcz wdarli się do recepcji biurowca, by pstryknąć żonie Radka Majdana kilka zdjęć „marzeń”, czyli bez maski ochronnej, którą miała na twarzy, gdy tylko wyszła na zewnątrz.

Fotografie chyba przypadły do gustu Małgorzacie, bowiem udostępniła kilka z nich na Instagramie. Dołączyła do nich krótki komentarz:

Kolorowego dnia.

Małgorzata Rozenek w pastelowej stylizacji

Pisząc o Rozenek nie możemy pominąć jej najnowszej stylizacji. Małgorzata po raz kolejny udowodniła, że trendy nie mają przed nią żadnych tajemnic. Prezenterka postawiła na pastelowy komplet – bladoróżową koszulę z bufiastymi rękawami i dużym kołnierzem, białe spodnie z wysokim stanem z przeszyciami w odcieniu cukierkowego różu oraz pikowaną torebkę Chanel w podobnym tonie. Doskonałym wyborem były metaliczne kozaczki.

Jak oceniacie najnowsze wcielenie Małgorzaty? Od nas dostaje 10/10.


Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×