Szukaj

Małgorzata Rozenek wystrojona jak Pierwsza Dama! Nawet w “Dzień Dobry TVN” nie była taka elegancka!

Małgorzata Rozenek na obiedzie we Flamingu

Elegancka Małgorzata Rozenek w restauracji

Życie gwiazd nie należy do najłatwiejszych. Paparazzi towarzyszą im na każdy kroku – przed domem, na zakupach, podczas wizyt w telewizyjnym studio, czy w trakcie oficjalnych spotkań. Kto jak kto, ale doskonale wie o tym Małgorzata Rozenek. Niekwestionowana królowa TVN-u, która ma na swoim koncie więcej programów niż siostry Goslewskie operacji plastycznych, ostatnio została przyłapana podczas obiadu w modnej restauracji w centrum stolicy.

Małgorzata przykuwała uwagę nie tylko nową fryzurą – ściętymi do ramion włosami, ale też niezwykle elegancką stylizacją. Nawet zaryzykujemy, że bardziej spektakularną niż w Dzień Dobry TVN kilkanaście godzin wcześniej (zobacz).

Gospodyni Projektu Lady na obiad ubrała się w garnitur składający się z czarnych szerokich spodni i beżowej marynarki. Rozenek do swojego zgodnego z jesiennymi trendami zestawu dobrała skórzane buty na koturnie, torebkę na złotym łańcuszki i modne okulary z kasztanowymi przezroczystymi szkłami.

Efekt powala! Czekamy na kolejne wcielenia Perfekcyjnej. Przy niej nawet Melania Trump wypada blado.

Małgorzata Rozenek w obcisłej mini i nowej fryzurze odwiedziła „Dzień Dobry TVN”. Trudno oderwać wzrok!

Małgorzata Rozenek ścięła swoje piękne długie włosy na krótko! Jej nowy wygląd POWALA! [WIDEO]

Jednym słowem potwierdziła ciążę?! Radosław Majdan próbował zapobiec katastrofie, ale Małgorzata Rozenek zdążyła się rozpędzić! [WIDEO]


Jak oceniasz metamorfozę Małgorzaty Rozenek?

×