Szukaj

Zdjęcia z ukrycia ze studia TVN: Małgorzata Rozenek błyszczy wśród gwiazd i promuje szlachetną akcję

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN w ciąży

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek niejednokrotnie udowodniła, że jest mistrzynią stylu i klasy. Potrafi tak dobrać dodatki i kolorystykę, że nie tylko wpisuje się ona w aktualne trendy, ale także potrafi wyeksponować wszelkie atuty jej sylwetki – albo zamaskować co nieco. Niemal każdy ze strojów, w których się pojawia Perfekcyjna, jest szeroko komentowany i omawiany w kolorowej prasie. Tak było i w tym przypadku.

W sobotni poranek Małgosia i Radek byli gośćmi Dzień Dobry TVN. Nic więc dziwnego, że jedną z popularniejszych par w polskim show-biznesie po opuszczeniu budynku przywitał tłum paparazzi. Małżonkowie cierpliwie pozowali do zdjęć, udowadniając że wyglądają idealnie.

Gospodyni Projektu Lady ubrała się w białą sukienkę marki Zimmermann, do której dopasowała białe szpilki Christiana Louboutina. Dobrała do niej płaszcz w tym samym kolorze, małą torebkę i przeciwsłoneczne okulary.

Odpowiedniego charakteru stylizacji dodawała też fryzura. Wyprostowane pasma włosów były kropką nad „i” dla jej łagodnego kompletu. Zwłaszcza, że trzeba przyznać, że biel to zdecydowanie kolor Małgosi. Wygląda w nim niezwykle promiennie i radośnie.

Niemniej stylowo u jej boku prezentował się Radek. Sportowiec zdecydował się na czarny elegancki płaszcz, do którego dopasował jeansowe spodnie. Stylizację uzupełniły przeciwsłoneczne okulary i skórzane buty. Trzeba przyznać, że takim wydaniu zdecydowanie było mu do twarzy.

Małgorzata Rozenek promuje akcję Podaruj Misia

W sobotni poranek Małgorzata i Radek promowali 13 edycję akcji Podaruj misia. Każdy z darczyńców, który zamierza dołożyć swoją cegiełkę, wspomoże jednocześnie potrzebujących. Misie są niezwykle piękne, z pewnością znajdą więc nabywców, którzy będą chcieli stać się ich właścicielami.

Dołączycie do akcji?

Małgorzata Rozenek wreszcie potwierdziła swoją ciążę?! Jej spory brzuch nie pozostawia już żadnych wątpliwości!

Zimowa kurtka Małgorzaty Rozenek to ostatni krzyk mody! Właśnie została przeceniona aż o 200 złotych!

Co z tą ciążą? Małgorzata Rozenek o zmianach w swoim życiu! [WIDEO]


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w Dzień Dobry TVN

Biała stylizacja Małgorzaty Rozenek

Biała stylizacja Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek cała na biało

Małgorzata Rozenek cała na biało

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×