Małgorzata Rozenek poczuła wiosnę i odsłoniła brzuch w kusym topie po wyjściu z „DDTVN”. Stylizacja zdeformowała sylwetkę

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w diecie z Krzysztofem Skórzyńskim poprowadziła niedzielne wydanie DDTVN. Po wyjściu z budynku czekali na nią paparazzi. Gwiazda odsłoniła brzuch. 

Małgorzata Rozenek już od dekady współpracuje ze stacją TVN. Gwiazda szybko stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych celebrytek w kraju. Wszystko zaczęło się od programu Perfekcyjna Pani Domu, a później potoczyło się już błyskawicznie.

Obecnie spełnia jedno ze swoich największych zawodowych marzeń. W jesienniej ramówce w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim zadebiutowała jako prowadząca Dzień Dobry TVN, a w nowej roli radzi sobie coraz lepiej. Debiut w programie przypłaciła sporymi nerwami, teraz jednak w programie prowadzonym na żywo, czuje się dosłownie jak ryba w wodzie.

Małgosia i Krzysztof po kilku dniach przerwy wrócili do pracy. W niedzielę o poranku z uśmiechami na twarzy przywitali się z widzami TVN. Na koniec zapowiedzieli, że kolejny odcinek poprowadzą już we wtorek. Po wyjściu z budynku stacji oczywiście nie brakowało paparazzi. Jak wyglądała Małgosia?

Małgorzata Rozenek odsłania brzuch przed budynkiem DDTVN

Dzień Dobry TVN to program, który przyciąga przed telewizory sporą ilość fanów. Jest też świetną okazją dla paparazzi, którzy zwłaszcza w weekendy tłumnie ustawiają się przed budynkiem stacji. Jest to świetna okazja do tego, aby zrobić gwiazdom kilka nowych zdjęć. Nie zabrakło ich również w niedzielny poranek. Tuż po tym, jak zakończyło się wydanie śniadaniówki pojawiła się relacja z tego, co działo się przed budynkiem.

Nie brakuje oczywiście zdjęć Małgosi Rozenek, która jest nie tylko prowadzącą, ale też jedną z największych gwiazd stacji. Chociaż pogoda już przywołuje powoli wiosnę, to temperatura nadal jest raczej zimowa.

Gospodyni porannego programu postanowiła jednak nieco podgrzać atmosferę. Chociaż wybrała ciepłą puchową kurtkę, botki z futerkiem i grube dresowe spodnie, które optycznie mocno ją poszerzyły i optycznie zdeformowały sylwetkę szczuplutkiej gwiazdy. Postanowiła też odsłonić płaski brzuch, zakładając krótki top.

Więcej zdjęć Małgosi zobaczycie w naszej galerii.

Małgorzata Rozenek Debiut w DDTVN

Przypomnijmy, że Małgosia Rozenek zadebiutowała w Dzień Dobry TVN już w sierpniu zeszłego roku. Po pierwszym odcinku, który obfitował w wiele wzruszeń na gorąco udzieliła wywiadu Jastrząb Post.

Jeszcze nie wiem jak się czuję. Szczerze mówiąc, jesteśmy z Krzysztofem bardzo zmęczeni. Cała ekipa, wszyscy, cała redakcja, bardzo poważnie podchodziliśmy do etapu przygotowań. Bardzo dużo emocji w to włożyliśmy po rozmowie z naszym szefostwem… Otrzymaliśmy bardzo konstruktywne uwagi. Ale najważniejsze jest to, że wszyscy się bardzo cieszymy, że poszło i jak poszło. Jesteśmy z Krzysztofem świadomi uwag i rzeczy, które musimy zmienić. Jesteśmy z siebie bardzo dumni.


Małgorzata Rozenek przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek przed studiem DDTVN
Małgorzata Rozenek przed studiem DDTVN

Małgorzata Rozenek przed studiem DDTVN

Komentarze

 • gość pisze:

  Małgorzata Rozenek tragedia pomijam głos i język. Nie nadaje się do programu na żywo – wykute pytania, zero improwizacji jak na program na żywo. Jak gość nie odpowie po jej myśli to nie wie co robić ; pokazane smutne historie ona się śmieje i odwrotnie 🤦‍♀️TO NIE JEST DZIENNIKARKA poniżające dla pozostałych prowadzących . Sama powinna odejść by zachować resztę godności

 • AGA pisze:

  JAK TA GOCHA WYGLADA STARO MASAKRA.

 • Gośćjan pisze:

  Stary strach na Wróble

 • Gość pisze:

  To ta oszustka z UOKiK.

 • Gość pisze:

  Staruszka w topie z wypiętym brzuchem.

 • Gość Toja pisze:

  Fakt, widać jej wiek na twarzy. Może dbać o sylwetkę i wmawiać sobie, że jest młoda bo przecież taka sprawna, ale data urodzin będzie taka sama. Mimo zacierania śladów. A jest taki przesąd, że jeśli ujmujesz sobie lat to o tyle krócej będziesz żyć. Ja bym nie ryzykowała, bo po co?

 • Gość pisze:

  Brak wstydu i szacunku dla zmarłej teściowej. Brzuch na wierzchu a w DDTVN cała świecąca na biało.

 • Gość pisze:

  Jak ona staro wygląda . Natury nie da się oszukać

  • Gość pisze:

   Bardzo fajnie wygląda…staro to ty będziesz wyglądała w jej wieku

  • Gość pisze:

   Jak dzidzia piernik, babcia z gołym brzuchem prosto z pogrzebu? masakra jakas, niestety mimo tylu zabiegów widać 54 lata, po co tak ludzi oszukiwać i zniechęcać skoro chce startować na europosła to powinna w końcu zdobyć się na szczerość.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×