Szukaj

Stylowa Małgorzata Rozenek mknie swoim luksusowym rowerem przez miasto. Jaka klasa!

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek została przyłapana przez fotoreporterów, jak w dopracowanej stylizacji mknie swoim luksusowym rowerem przez miasto. Tymczasem Radosław Majdan nie rozstaje się z autem. Zdjęcia paparazzi.

Małgorzata Rozenek, odkąd została mamą Henia, nie ukrywa, że robi co w jej mocy, żeby jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Idzie jej to bardzo dobrze, o czym świadczy każde kolejne zdjęcie, które pojawia się w mediach. Gwiazda już zgubiła sporo nadprogramowych kilogramów, ale na tym nie poprzestaje.

Perfekcyjna Pani domu swoją aktywność fizyczną rozpoczęła pod okiem profesjonalistki. Nic nie zostawiła przypadkowi. Ma sporo zapału i chętnie dzieli się postępami ze swoich ćwiczeń w sieci. Nie ukrywa także tego, że w swojej walce wspiera się zabiegami u profesjonalistów. Ostatnio na jej Instagramie widzieliśmy relację z wizyty w salonie urody.

Rozenek postanowiła także kiedy jest taka możliwość zrezygnować z auta i zachęcić swoich fanów do aktywności na rowerze. Opublikowała post i pokazała, na czym jeździ. Jak dodała w opisie, przesiadła się na rower dla planety, zdrowia oraz urody.

Dzień dobry. Nie zawsze trzeba jeździć autobusem, samochodem, szczególnie w taką pogodę. Ja się dziś przesiadłam na rower, dla planety, zdrowia i urody. Miłego dnia kochani – napisała.

Nie rzucała słów na wiatr, bo właśnie została przyłapana przez fotoreporterów podczas jazdy po mieście.

Małgorzata Rozenek na rowerze – zdjęcia paparazzi

Rower Małgorzaty Rozenek to Embassy. Modelu, którym jeździ, nie da się znaleźć na stronie, jednak podobne kosztują nawet 2 699 złotych. Być może jej pojazd został spersonalizowany pod specjalne potrzeby. Jakby nie było, wygląda luksusowa, a wystylizowana gwiazda prezentuje się na nim wyjątkowo.

Perfekcyjna założyła kolorowe buty sportowe, najmodniejsze w sezonie bikery w kolorze białym, do tego dobrała ciemną bluzę i szorty. Rozpuszczone włosy swobodnie powiewały jej na wietrze. Małgosia założyła stylowy plecaczek i podczas jazdy słuchała najprawdopodobniej muzyki.

Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek na rowerze

Tymczasem Radosław Majdan nie zrezygnował z samochodu i swoja luksusową bryką przemierza kolejne kilometry. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek na rowerze

Małgorzata Rozenek na rowerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×