Szukaj

Małgorzata Rozenek jak czwarta siostra Kardashian! Fanki mody pokochają jej błękitny komplet

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w studio Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek przyzwyczaiła swoich fanów do lansowania trendów, które częściej spotkamy na amerykańskich salonach niż wśród polskich gwiazd. Gospodyni Projektu Lady podczas każdego swojego oficjalnego wyjścia wygląda zjawiskowo. Nie jest tajemnicą fakt, że nad jej wizerunkiem pracuje sztab ekspertów, dzięki którym Rozenek świeci przykładem w kwestii stylu.

W sobotę Małgosia gościła w programie Dzień Dobry TVN, w którym zaapelowała do Polaków, aby nie kupowali psów z pseudo hodowli. Właścicielka uroczych buldożków przekonywała do adopcji zwierząt ze schronisk:

Jest taki bardzo znany trend “nie kupuj, adoptuj”. On jest słuszny. Naprawdę jest bardzo wiele fundacji czy stowarzyszeń, które zajmują się pomocą i ratowaniem psów również w typie rasy, która np. nas interesuje – przyznawała Małgosia.

Widzowie mieli okazję nie tylko posłuchać ciekawych przemyśleń Małgorzaty, ale też zobaczyć jej najnowszą stylizację. Rozenek tym razem ubrała się w jasnoszary golf, do którego dobrała błękitnie spodnie i szare błyszczące szpilki marki Christian Louboutin.

Istne modowe show Rozenek zrobiła dopiero po wyjściu ze studia. Swoją stylizację prezenterka wzbogaciła marynarką pod kolor spodni. Małgosia zadbała także o dodatki – przeciwsłoneczne okulary, brązową torebkę w stylu vintage i złoty zegarek. Odpowiednim dopełnieniem była nowa fryzura.

Warto wspomnieć, że Małgosia swoją wizytę w Dzień Dobry TVN już z samego rana zapowiedziała na Instagramie. Fani byli oczarowani nie tylko jej golfem, ale także podejściem do tematu adopcji psów:

  • Chciałbym być taka piękna jak Pani. Ten styl! Uwielbiam!

  • Super Małgosiu, że pomagasz i głośno o tym mówisz. Miejmy nadzieję, że pieski nie wrócą do tych oprawców

  • Bardzo podobają mi się Pani włosy. Oglądałam i muszę przyznać, ze wygląda Pani obłędnie

Pojawiły się również opinie, że Rozenek zaczyna ubierać się jak siostra Kim, Kylie i Khloe Kardashian. Zauważacie podobieństwo do najlepiej zarabiających celebrytek na świecie?

Będzie wojna? Ilona Łepkowska kolejny raz ostro krytykuje Małgorzatę Rozenek! „To jest infantylne” [WIDEO]

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek z zaokrąglonym brzuchem wywołało trzęsienie w mediach! A jednak ciąża? Z profilu widać wszystko jak na dłoni

 

Małgorzata Rozenek w słodkim komplecie szaleje na plaży! Wiemy gdzie kupiła to cudo!


Lubisz Małgorzatę Rozenek?

×