Szukaj

Rozanielona Małgorzata Rozenek wykupiła pół sklepu z dziecięcymi ciuszkami! Na zakupy ubrała się jak na pokaz mody w Mediolanie!

Małgorzata Rozenek, zakupy, stylizacja

Małgorzata Rozenek na zakupach

Małgorzata Rozenek jest ostatnio bardzo zapracowana. Gwiazda TVN-u uczestniczy przed końcem roku w wielu sesjach zdjęciowych, bierze udział w kampaniach reklamowych, udziela się społecznie, pojawia się często w Dzień Dobry TVN, jak również przy nawale tylu obowiązków prowadzi normalne życie żony i matki dwóch synów. Każdą wolną chwilę Małgorzata stara się wykorzystać na przyjemności. Gdy chłopcy są w szkole, a Radosław w pracy, celebrytka ma wreszcie czas tylko dla siebie.

Nic zatem dziwnego, że w momencie chwilowej wolności, Małgosia wyrwała się na zakupy do sklepu z ciuszkami dziecięcymi. Być może perfekcyjna pani domu pomyślała już o prezentach dla chłopców, jak również o odpowiednim stroju na święta. Małgosia wyruszyła zatem do sklepu, z którego wyszła z wielkimi torbami. Paparazzi dokładnie utrwalili wygląd Małgosi.

Na miejską eskapadę Małgorzata ubrała się niezwykle stylowo. Miała na sobie modny beżowy płaszcz z przypiętą broszką z logo Chanel, do płaszcza dobrała beżowe spodnie z białymi lampasami oraz białe markowe adidasy. Spod jej jesiennego płaszcza wystawał czarny sweter z białym kołnierzykiem.

Małgorzata wyszła ze sklepu niebywale uradowana, tryskała szczęściem oraz młodym wyglądem.

Z całą pewnością zakupy się udały!

Szok! Jacek Rozenek z synem Stasiem na pokazie mody Patrycji Kujawy. Czy to odpowiednia rozrywka dla 12-letniego chłopca?

Małgorzata Rozenek wreszcie potwierdziła swoją ciążę?! Jej spory brzuch nie pozostawia już żadnych wątpliwości!

Zimowa kurtka Małgorzaty Rozenek to ostatni krzyk mody! Właśnie została przeceniona aż o 200 złotych!


Czy Małgorzata Rozenek powinna pokazywać zdjęcia w samej bieliźnie?

×