Wielki debiut Henia Majdana na salonach! Rozenek pierwszy raz po porodzie na imprezie. Zabrała całą rodzinę

Małgorzata Rozenek z rodziną na salonach

Małgorzata Rozenek z rodziną na salonach

Małgorzata Rozenek z całą rodziną na premierze książki swojego menadżera. Gwieździe towarzyszył Radosław Majdan, synowie Staś i Tadeusz oraz Henio. To był wielki debiut najmłodszego potomka rodu.

10 czerwca Małgorzata Rozenek urodziła swoje trzecie dziecko – syna Henryka, który w ciągu kilku dni wyrósł na czołowego bohatera prasy plotkarskiej. Chłopiec od pierwszych godzin życia jest na celowniku mediów. Prawie cała Polska z zapartym tchem obserwuje, jak zmienia się najmłodsze dziecko największej gwiazdy TVN-u i jej męża, Radosława Majdana.

Rozenek nie robi tajemnicy ze swojego macierzyństwa. Chętnie publikuje fotografie swoich wszystkich dzieci. Zdarza się także, że zabiera je na wydarzenia publiczne, szczególnie te, które są dla jej całej rodziny ważne. Dziś Małgorzata w towarzystwie najbliższych uczestniczyła w premierze książki pt. Chciałbym nigdy cię nie poznać swojego, napisanej przez jej menadżera –  Wiktora Krajewskiego.

Małgorzata Rozenek z rodziną na premierze książki. Debiut Henia Majdana na salonach

Tym razem jednak to nie 42-latka była główną atrakcją dla fotoreporterów. Całe show odebrał jej synek. Miesięczny Henio kradł spojrzenia wszystkich gości. Był największą gwiazdą imprezy, która wymagała szczególnej uwagi swojej mamy, taty i braci. Chłopczykiem na zmianę zajmowali się rodzice, którzy przytulali go, głaskali i robili wszystko, by autor książki mógł w spokoju przeprowadzić spotkanie promocyjne.

Henio na miejsce przyjechał w eleganckim wózeczku, który fani Rozenek doskonale znają z jej Instagrama. Elegancka, biała „karoca” za 5,5 tysięca złotych robiła wrażenie i idealnie pasowała do stylizacji pozostałych członków rodziny. Tym razem Małgorzata postawiła na zawsze modną biel – koszulę, spódnicę z dużymi kieszeniami i kozaczki, zaś mężczyźni jej życia wybrali garnitury – Staś i Tadzio w tym samym, granatowym kolorze, zaś Radosław skusił się na brązową marynarkę i czarne spodnie.

Debiut Henryka należy uznać za udany. Spójrzcie tylko na tę słodką minkę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majadan z Heniem na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Małgorzata Rozenek i Radosław Majadan z Heniem na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Na wydarzeniu pojawiła się także zwyciężczyni pierwszej edycji Projektu LadyPatrycja Wieja, która zaprezentowała swoją atletyczną sylwetką w eleganckiej stylizacji. Jak na damę przystało, przywitała się ze swoją dawną mentorką i jej całą familią, szczególną uwagę poświęcając Heniowi.

Zdjęcia w galerii.


Małgorzata Rozenek z rodziną na premierze książki Wiktora KrajewskiegoMałgorzata Rozenek z rodziną na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Małgorzata Rozenek z rodziną na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Małgorzata Rozenek z Heniem na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Małgorzata Rozenek z Heniem na premierze książki Wiktora Krajewskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×