Szukaj

Tylko Małgorzata Rozenek potrafi w jesiennej stylizacji wyglądać jak seksbomba! Jej ekstrawaganckie kozaki to istne marzenie!

Małgorzata Rozenek w beżowym komplecie w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w beżowej stylizacji

Małgorzata Rozenek bez wątpienia jest obecnie jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd telewizyjnych. Prezenterka TVN-u na status ikony stylu pracowała kilka lat. Małgosia doskonale wie, jak się ubrać, aby wywołać szum medialny, jej wszystkie stylizacje są przeważnie połączeniem klasyki z lekką ekstrawagancją. Gwiazda lubi zaszaleć na czerwonym dywanie w drogich ciuchach, ale i nie stroni od tańszych ubrań z sieciówek.

W czwartek Małgorzata gościła w studiu Dzień Dobry TVN. Przed budynkiem cierpliwie czekali na nią paparazzi, którzy jak zawsze się nie zawiedli. Małgorzata wyglądała zjawiskowo! Wręcz jak zagraniczna gwiazda filmowa!

Tym razem Rozenek postawiła na beżowe odcienie jesienne. Na kremowy golf Małgosia założyła świetny beżowy krótki płaszczyk wiązany w talii, spod którego wystawała kremowa mini. Największą atrakcją stylizacji Małgosi były jednak jej długie beżowe kozaki na szpilce.

Do tego eleganckiego looku gwiazda dobrała brązową torebkę na złotym łańcuszku.

Jak wam się podoba mikołajkowa stylizacja prezenterki?

Szok! Jacek Rozenek z synem Stasiem na pokazie mody Patrycji Kujawy. Czy to odpowiednia rozrywka dla 12-letniego chłopca?

Rozanielona Małgorzata Rozenek wykupiła pół sklepu z dziecięcymi ciuszkami! Na zakupy ubrała się jak na pokaz mody w Mediolanie!

Małgorzata Rozenek wreszcie skomentowała wyjście byłego męża z 12-letnim synem na pokaz mody! Teraz to się zacznie!


Czy Małgorzata Rozenek powinna pokazywać zdjęcia w samej bieliźnie?

×