Małgorzata Rozenek dzianinową sukienką podkreśliła ciążowy brzuszek! Jest już pięknie zaokrąglony

Małgorzata Rozenek na premierze książki

Małgorzata Rozenek na premierze książki

Małgorzata Rozenek pojawiła się dziś na premierze książki, którą napisał jej agent. Prezentowała się elegancko, postawiła na brązy. Swoją kreacją podkreśliła ciążowy brzuszek.

Wiktor Krajewski znany jest w show-biznesie jako agent Małgorzaty Rozenek. Jednak oprócz menedżerowania z powodzeniem zajmuje się także pisaniem. Nie każdy wie o tym, że jest on autorem książek historycznych. Dziś miała miejsce premiera jednego z jego najnowszych dzieł – Taniec na Gruzach. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć jego podopiecznej, Perfekcyjnej Pani Domu. Wzięła w nim udział razem z mężem Radosławem Majdanem.

Niedawno premierę miała także trzecia książka Krajewskiego – Wiem, jak wygląda piekło. Zawierała ona wspomnienia Aliny Dąbrowskiej, więźniarki obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau.

Jak mówił w wywiadzie dla Plejady autor, zdanie Małgorzaty jest dla niego niezwykle cenne i wszystkie jej uwagi stara się brać do serca:

Zawsze biorę sobie do serca wszystkie uwagi Małgorzaty.

Pisanie książek dla Wiktora jest odskocznią od jego codziennych zajęć:

To dla mnie odskocznia od show-biznesu – wyznał.

Jaki stosunek do dodatkowej działalności Wiktora Krajewskiego ma sama Małgorzata Rozenek? Okazuje się, że niezwykle mocno go wspiera i  jest pierwszą osobą, której autor daje do przeczytania swoje książki. To także pierwsza ich recenzentka. W wywiadzie Wiktor niedawno powiedział:

Podczas prac nad książką zawsze wysyłam jej fragmenty, żeby powiedziała, co chciałaby przeczytać. Nie znam drugiej takiej osoby, która przeczytała tyle książek, co ona. Jest dla mnie drogowskazem, który wskazuje mi, w którą kulturalną stronę warto iść, jeżeli chodzi o literaturę – dodał.

Małgorzata Rozenek w ciąży na premierze książki

Dziś odbyła się oficjalna premiera kolejnej książki Wiktora Krajewskiego pt. Taniec na Gruzach. Mimo swojej zaawansowanej ciąży Małgorzata nie mogła odmówić sobie przyjemności udziału w tym wydarzeniu. Pokazała się razem z mężem, dzielnie relacjonowała fragmenty z wydarzenia na swoim Instagramie.

Premiera Książki Wiktora Krajwskiego

Premiera Książki Wiktora Krajwskiego

Stylizacje, jakie wybrali Majdanowie były do siebie niezwykle dopasowane. Oboje postawili na różne odcienie brązu i prezentowali się niezwykle elegancko w takim wydaniu. Małgosia wybrała cienki płaszcz, który zdobiły rzędy wielkich złotych guzików oraz duży kołnierz. Pod spód włożyła dzianinową sukienkę. Na szyi miała złote naszyjniki, jeden z nich z zawieszką z dużą literą M. Całość dopełniła zamszowymi, długimi kozakami na szpilce.

Radosław wybrał ciemnobrązową, dopasowaną marynarkę, w której prezentował się bardzo elegancko. Do tego spodnie w kant w ciemniejszym odcieniu brązu i eleganckie brązowe buty. Kolejną stylizację pary możemy zaliczyć do bardzo udanych.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdnan – premiera książki Taniec na gruzach

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdnan – premiera książki Taniec na gruzach

Małgorzata Rozenek – premiera książki Taniec na gruzach

Małgorzata Rozenek – premiera książki Taniec na gruzach

Małgorzata Rozenek – premiera książki Taniec na gruzach

Małgorzata Rozenek – premiera książki Taniec na gruzach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×