Szukaj

Małgorzata Opczowska na jesiennym spacerze z synkiem. Gwiazda „PnŚ” zaprosiła paparazzi do parku

Małgorzata Opczowska z synem

Małgorzata Opczowska z synem

Małgorzata Opczowska wybrała się z synem na spacer do parku. Towarzyszyli im paparazzi, którzy uwiecznili na zdjęciach rodzinne chwile nowej gwiazdy Pytania na śniadanie.

Małgorzata Opczowska od niedawna jest jedną z gwiazd programu Pytanie na śniadanie. Widzowie doskonale znają ją ze stacji TVP Info, gdzie prowadziła programy publicystyczne. Dziennikarka niedawno dołączyła do obsady śniadaniówki, zastępując Marcelinę Zawadzką. Miała zatem bardzo utrudnione zadanie, ponieważ Miss Polonia była ulubienicą widzów.

Na samym początku pojawiła się u boku Tomasza Wolnego, po pewnym czasie w kolorowej prasie zaczęły pojawiać się doniesienia, że jako duet nie wypadają najlepiej. Stacja zdecydowała się więc na kadrowe zmiany. Do programu wrócił Robert El Gendy, który będzie nowym telewizyjnym partnerem Opczowskiej.

Gwiazda oprócz tego, że robi karierę w mediach, doskonale sprawdza się też w roli mamy. Z jej profilu w social mediach wiadomo również, że śmiało mogłaby otrzymać tytuł perfekcyjnej pani domu. Małgosia chętnie udostępnia na swoim Instagramie zdjęcia potraw i wypieków, które przygotowuje razem z synem. Po pracy swój czas spędza tylko z nim. Na ostatni spacer po parku zaprosili paparazzi.

Małgorzata Opczowska na spacerze z synem

Prezenterka postanowiła skorzystać z pięknej, jesiennej pogody i wybrała się na spacer do Łazienek Królewskich w Warszawie. Razem z synem Maksem mieszkają nieopodal słynnego parku. Często można ich tam spotkać. Gwiazda zdradziła też jakim dzieckiem jest 6-latek, którego wychowuje samotnie.

Jesteśmy dla siebie całym światem. Zawsze jesteśmy razem. Max często powtarza: „Mama i syn to super team”. Jest to dziecko, które spadło mi z nieba. Ma dobre sercu, bardzo często mnie uczy pokory i niekomentowania wszystkiego, potrafi wytłumaczyć każdą słabość drugiego człowieka. Wynagradza mi wszystkie smutki, które spotkały mnie w życiu – wyznała Opczowska.

Fotoreporterzy zrobili dziennikarce i jej synowi kilka zdjęć podczas jesiennych zabaw. Małgorzata ubrana w beżową sukienkę, jasną ramoneskę i rude kozaki za kolano prezentowała się zjawiskowo.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia prowadzącej Pytanie na śniadanie z synem.


Małgorzata Opczowska synem Maxem

Małgorzata Opczowska synem Maxem

Małgorzata Opczowska synem Maxem

Małgorzata Opczowska synem Maxem

Małgorzata Opczowska synem Maxem

Małgorzata Opczowska synem Maxem

Dodaj komentarz

 • Jola pisze:

  Świetna mama. Od razu widać, że z synkiem mają extra relacje. Mądra, ładna i taka normalna. Nie jak te inne beznadziejne gwiazdeczki

 • Jola pisze:

  Wspolczuje takiej matki ona jak i ogórek zrobią wszystko żeby być w tv bo to one są na usługach kurskiego co podlego robią to świat xy o nich

 • Fan Opczosi pisze:

  Pani Małgosia i syn Maks to są lepsi od wszelakich Rozenkowych i Kurdejowych. Dlaczego? Bo ona coś uczy swojego syna pisać, gotować itp., a Rozenek-Majdan i Kurdej-Szatan to pokazują na instagramie etui, które niby nigdy się nie popsuje i synków prawie codziennie jak je czy mówi czy je. A pani Małgorzata oczywiście Opczowska nie posiada Iphone 12, czy innych rekwizytów, które posiadają Kurdejowa czy Rozenkowa, tylko posiada Samsunga s9. I p. Opczowska uczy syna gotować czy pisać. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkam z panią Opczowską, bo ona jest autorytetką, o której nikt nie mówi.

  • Jola pisze:

   Jaka jesteś prymitywną skoro ona jest dla Ciebie wzorem.autorytetka chyba nie wiesz co w oczy to slowo

 • Gość pisze:

  Nie zna się Pani na modzie,ubrana jest b.elegancko

 • Gość pisze:

  Stylu brak, jak stara baba się ubiera. No ale twarz ładna

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×