Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Małgorzata Kożuchowska na spacerze z synkiem. Stylowa mama dopracowała strój w każdym szczególe. Wybrała ulubioną torebkę gwiazd

Małgorzata Kożuchowska z nianią i synem Jasiem na spacerze


Torebka Chanel Małgorzaty Kożuchowskiej

O tym, że Małgorzata Kożuchowska słynie z nienagannego gustu, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Modowe potyczki zdarzają się  jej niezwykle rzadko. A nawet jeśli na drodze stylowych wyborów przytrafi się pomyłka, gwiazda potrafi się do niej – z poczuciem humoru i sporym dystansem do siebie – przyznać (zobacz: Kożuchowska odpowiedziała Horodyńskiej na krytykę stroju).

Na czerwonym dywanie aktorka błyszczy w niebanalnych kreacjach. Na co dzień jednak stawia na wygodę. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet wtedy Kożuchowska wygląda szykownie. Tak jak na jednym z jesiennych spacerów z synkiem Janem Franciszkiem, na którym towarzyszyła im opiekunka chłopca.

Małgorzata Kożuchowska wybrała wygodne legginsy i ciepłą puchową kurtkę. Jednak najbardziej uwagę zwracała jej torebka. To Chanel Boy Bag, model, który gwiazdy wprost uwielbiają! Noszą je m.in. Nicki Minaj i Rosie Huntington-Whiteley.

Zobacz także: Kożuchowska świetnie czuje trendy. Jej bluzka to hit sezonu

Małgorzata Kożuchowska z synkiem na spacerze

Małgorzata Kożuchowska z synkiem na spacerzeKomentarzy: 1


j.. | 19 października 2015, 12:26

Niania całkiem przypadkowo podobna do mamy


Dodaj komentarz
×