Ikona stylu! Małgorzata Kożuchowska śmiga po centrum handlowym w oldskulowych białych kozakach w szpic i futerku w panterkę!

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska w białych kozakach i panterce na zakupach

Piękna aktorka wybrała się na poszukiwanie biżuterii! Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w jednym z warszawskich centrów handlowych w dość ryzykownej stylizacji.

Wybierając biżuterię w sklepie marki Swarovski, Kożuchowska miała na sobie sztuczne futerko w panterkę spięte w talii paskiem marki Gucci za prawie 1200 zł. Ale to nie futro gwiazdy seriali Rodzinka.pl i Druga szansa zrobiło na nas takie wrażenie, a jej buty.

Aktorka wyruszyła na zakupy w… białych kozaczkach na czarnym obcasie-klocku. Na pierwszy rzut oka, buty gwiazdy wydają się być stylową zbrodnią – ale po chwili zaczyna się na nie patrzeć bardziej życzliwym okiem. Te botki od Philipa Lima za 2600 zł są nie tylko bardzo modne, ale też całkiem szykowne. Założone do eleganckich czarnych spodni z krótszymi nogawkami prezentują się bardzo stylowo. Małgorzata Kożuchowska ocaliła tytuł jednej z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu.

Zobacz: Tylko Małgorzata Kożuchowska potrafi zmieniać się jak kameleon! Na każdej gali TeleKamer wyglądała zupełnie inaczej!

Zobacz: Zabójcze spojrzenie, głęboki dekolt i szalenie kobieca fryzura… Małgorzata Kożuchowska w zmysłowej pozie wygląda jak bogini!

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska odpływa w dzikiej ekstazie po wypiciu tajemniczego dopalacza! Fani lekko zniesmaczeni! [WIDEO]

 


Małgorzata Kożuchowska na zakupach

Małgorzata Kożuchowska na zakupach

Małgorzata Kożuchowska – białe botki na czarnym obcasie od Philipa Lima

Małgorzata Kożuchowska – białe botki na czarnym obcasie od Philipa Lima

Małgorzata Kożuchowska – pasek Gucci

Małgorzata Kożuchowska – pasek Gucci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×