Partner Małgorzaty Foremniak zaszalał. Wielki bukiet czerwonych róż i sushi. Zakochanych na świętowaniu przyłapali paparazzi

Małgorzata Foremniak z partnerem

Małgorzata Foremniak z partnerem

Małgorzata Foremniak jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda w nowym związku jest już od dwóch lat. Z ukochanym spędziła romantyczne walentynki. Paparazzi przyłapali jej partnera na zakupach. 

Małgorzata Foremniak to aktorka, którą widzowie pokochali już wiele lat temu. Ogromną popularność zawdzięcza między innymi serialowi Na dobre i na złe, w którym wcieliła się w anestezjolog, Zofię Burską. Postać sympatycznej i przepełnionej empatią lekarki chwyciła fanów za serca. Z czasem zrezygnowała z udziału w telenoweli, ale nie straciła na zainteresowaniu fanów i kolorowej prasy. Wręcz przeciwnie szeroko otworzyły się przed nią drzwi do rozwoju zawodowej kariery.

Małgosia nie tylko dostała nowe role w filmach, ale też zaczęła pojawiać się w programach rozrywkowych. Miała okazję wystąpić między innymi w Tańcu z Gwiazdami, gdzie razem z Rafałem Maserakiem dotarła do ścisłego finału. Tam jednak pokonali ich Kasia Cichopek i Marcin Hakiel. Została też jedną z jurorek w Mam Talent!

Na przestrzeni lat sporo działo się nie tylko w jej życiu zawodowym, ale też prywatnym. W 2005 roku zmarł wskutek wypadku samochodowego pierwszy mąż Foremniak, Tomasz Jędruszczak. Ojciec jej córki Aleksandry. Małżonkowie już wówczas nie byli razem. Foremniak po pewnym czasie ponownie wzięła ślub. Jej wybrankiem był Waldemar Dziki, z którym adoptowała dwoje dzieci – Milenę i Patryka. Następnie aktorka wdała się w romans z Rafałem Maserakiem. Rozstali się w 2009 roku.

Jej serce znowu jest zajęte, a partner rozpieszcza ją na każdym kroku. Producent zadbał, aby walentynki były bardzo romantyczne.

Małgorzata Foremniak obdarowana różami przez partnera. Zdjęcia paparazzi

Małgorzata Foremniak od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku. Magazyn Życie na gorąco ujawnił, że jej nowym partnerem jest producent Paweł Jodłowski, znany z musicalu Chopin musi umrzeć. Sprawie jakiś czas temu bliżej przyjrzał się Super Express. Tabloid opublikował nawet zdjęcie mężczyzny na okładce. Para poznała się podczas produkcji wspomnianwgo musicalu, w którym grała Foremniak. Pojawili się oni razem również na premierze filmu Sala samobójców. Hejter oraz na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

Paweł Jodłowski jest jej partnerem od dwóch lat. Choć łączy ich również praca, to unikają branżowych imprez. Wolą cieszyć się sobą we dwoje, z dala od błysku fleszy – informował tabloid.

Partner aktorki nie szczędzi jej jednak czułych gestów. Producent w walentynki podarował jej ogromny bukiet czerwonych róż, ale zadbał także o pyszny posiłek i kupił sushi. Gwiazda prezentem chwaliła się w sieci.

Podczas zakupów natknął się na paparazzi, którzy nie omieszkali zrobić kilku zdjęć. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.


Partner Małgorzaty Foremniak, Paweł Jodłowski

Partner Małgorzaty Foremniak, Paweł Jodłowski

Małgorzata Foremniak

Małgorzata Foremniak

Partner Małgorzaty Foremniak, Paweł Jodłowski

Partner Małgorzaty Foremniak, Paweł Jodłowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×