Szukaj

Dzień z życia Mai Sablewskiej: najpierw obiad w modnej wegańskiej knajpce, potem „london look” na ulicy [PAPARAZZI]

Maja Sablewska (fot. EOS)

Maja Sablewska (fot. EOS)

Maja Sablewska w kurtce ze sztucznego futra

Na brak pracy w nadchodzącej ramówce telewizyjnej Maja Sablewska nie może narzekać. Została prowadzącą aż dwóch programów. Wiosną 2016 będzie ją można obejrzeć w „Sablewskiej sposób na modę” (w stacji TVN Style) oraz „Sablewskiej sposób na…” (na głównej antenie TVN).

Zobacz: Maja Sablewska komentuje swój nowy program w TVN

Nie oznacza to jednak, że Maja nie ma czasu na spokojnie celebrowanie dnia i np. wyjście do restauracji. Ostatnio widziano ją w modnej warszawskiej knajpce z wegańskim jedzeniem, kawą, sokami. Maja stara się prowadzić higieniczny tryb życia, którego ważną częścią jest zdrowe odżywianie. Nic zatem dziwnego, że na posiłek na mieście wybiera lokale oferujące jej ulubione jedzenie.

Nawet podczas takich nieoficjalnych wyjść Maja dba o wizerunek. W końcu doradza Polkom, jak wyglądać i czuć się lepiej i musi świecić przykładem. Udając się do restauracji, miała na sobie strój utrzymany w duchu London lookczarne dżinsy rurki Acne podkreślające jej szczupłe nogi, do których dobrała kurtkę z czarnego sztucznego futerka Dries Van Noten, okulary Mykita i torebkę Rick Owens. Jedynym żywym akcentem kolorystycznym były czerwone botki kowbojki.

Więcej zdjęć Mai Sablewskiej w kurtce z futra znajdziecie w naszej galerii.

Maja Sablewska w czarnej futrzanej kurtce (fot. EOS)

Maja Sablewska w czarnej futrzanej kurtce (fot. EOS)


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×