Szukaj

Żona Rutkowskiego przyłapana na błogim relaksie z dziećmi. Krzyś ma już 6 lat i wygląda jak kopia ojca

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski

Maja Rutkowski postanowiła spędzić dzień tylko z dziećmi. Fotoreporterzy przyłapali uroczą rodzinę podczas błogiego lenistwa w parku. Żona detektywa zachwycała strojem i figurą.

Maja Rutkowski popularność zyskała poprzez swój związek z najsłynniejszym polskim detektywem. Przyszli małżonkowie poznali się w 2012 roku. Wcześniej żona Krzysztofa pracowała w branży turystycznej, teraz razem z mężem rozwiązuje największe kryminalne zagadki w Polsce. Detektyw swojej ukochanej oświadczył się po 5 latach związku, robiąc to przed kamerami podczas nagrań programu Skandaliści.

Para wzięła ślub cywilny w 2019 roku i również to wydarzenie odbyło się to w obecności kamer. Swoim wielkim szczęściem postanowili podzielić się z widzami stacji TVN. Całą ceremonie uwieczniły przez kamery programu Ach, ten ślub. Małżonkowie przysięgę złożyli w przepięknie udekorowanym ogrodzie okalającym pałac w Rozalinie, a podczas tego ważnego dnia towarzyszył im ich 6-letni syn, oraz córka Mai z poprzedniego związku. Zakochani wzięli jedynie ślub cywilny, ponieważ Rutkowski już wcześniej jednej ze swoich czterech żon przysięgał miłość przed ołtarzem.

Detektyw jakiś czas temu poinformował na swoim Instagramie, że udało mu się unieważnić wcześniej zawarte małżeństwo. Oznajmił też, że już wkrótce on i Maja wezmą ślub kościelny. Jak na razie jednak cieszą się błogimi wakacjami i czasem spędzonym w rodzinnym gronie.

Maja Rutkowski na pikniku z dziećmi. Uroczy obrazek

Maja i jej mąż żyją bardzo intensywnie. Mało jest chwil, w których mogą odpocząć i nacieszyć się swoim towarzystwem poza pracą. Jeszcze mniej jest jednak chwil, w których mogą odpocząć w towarzystwie swoich ukochanych dzieci. Niedawno rodzinie udało się wyrwać na szybki urlop do Grecji.

Teraz dumna mama cieszy się obecnością dwójki swoich pociech. Razem z siedemnastoletnią córką Kają, oraz 6-letnim Krzysztofem juniorem wybrała się na piknik na łonie natury. Rodzinie towarzyszył także uroczy pupil chihuahua – Chanel Rutkowski.

Nie pracujemy od ósmej do szesnastej, tylko znacznie dłużej i brakuje mi tej beztroski i rodzinnego czasu – wyznała Maja.

Maja na rodzinnym wypadzie zaprezentowała swoją nową fryzurę, oraz nienaganną figurę. Maja ubrana była w kwiecisty kombinezon, który idealnie podkreślił zgrabne nogi. Żona Krzysztofa Rutkowskiego prezentowała się jak prawdziwa gwiazda. Po uśmiechu, który nie schodził z jej twarzy, można wnioskować, że piknik był bardzo udany.


Maja Rutkowski z dziećmi

Maja Rutkowski z dziećmi

Maja Rutkowski z dziećmi

Maja Rutkowski z dziećmi

Maja Rutkowski z dziećmi

Maja Rutkowski z dziećmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×