Szukaj

Maja Rutkowski w nowej fryzurze przyłapana w restauracji. Sięgnęła po luksusową torebkę

Maja Rutkowski w czerwonych włosach

Maja Rutkowski w czerwonych włosach

Maja Rutkowski przyłapana w restauracji. Żona najpopularniejszego detektywa w kraju zachwyca nową fryzurą i dobrze dobraną stylizacją. Jak wygląda?

Maja Plich poznała Krzysztofa Rutkowskiego w 2012 roku. Między nimi zaiskrzyło do tego stopnia, że postanowili zalegalizować związek. Pobrali się w 2019 roku, dzieląc się swoim szczęściem z widzami TVN-u. Ceremonia została wyemitowana w programie Ach, ten ślub. 

Małżonkowie wzięli ślub cywilny, a Maja przyjęła nazwisko męża. Jeśli wszystko dobrze pójdzie przed nimi jeszcze jedna uroczystość, tym razem kościelna. Rutkowski od dawna walczy o to, by unieważnić sakrament kościelny z jego poprzednią żoną:

Wnioskuję o unieważnienie sakramentu kościelnego. Maja mi powiedziała, że chciałaby, żebyśmy do końca świata byli ze sobą, a jeśli weźmiemy ślub kościelny to nawet i w niebie będziemy razem – mówił Rutkowski jakiś czas temu w rozmowie z Rewią.

Maja Rutkowski w nowej fryzurze i ciekawej stylizacji

Od momentu ślubu Maja Rutkowski nie tylko skupia się na życiu rodzinnym, ale także prowadzi konta w mediach społecznościowych. Niedawno na Instagramie pochwaliła się metamorfozą, jaką przeszła. Żona Krzysztofa kiedyś była blondynką, od kilku tygodni może się cieszyć czerwonymi włosami. Nowy kolor ma związek ze zmianami w jej życiu:

Bardzo się cieszę, iż wreszcie mogę podzielić się z Wami moją metamorfozą. Podobno jeśli kobieta zmienia swoją fryzurę zmieni wkrótce także swoje życie – komentowała Rutkowski.

Chociaż Maja nie zdradziła jeszcze o jakich rewolucjach mowa, w nowym kolorze włosów doskonale się czuje. Dowodem są zdjęcia paparazzi, które obiegły media.

Rutkowski w środę wybrała się do restauracji, a po wyjściu natknęła się na paparazzich. Zdecydowała się na ciekawą stylizację. Ubrała się w luźną bluzkę, którą połączyła z długą spódnicą i butami na obcasie. Sięgnęła po luksusową torebkę Gucci. Jej ubiór świetnie współgrał z kolorem włosów.

Zdjęcia w galerii.


Maja Rutkowski w restauracji

Maja Rutkowski w restauracji

Maja Rutkowski wychodzi z restauracji

Maja Rutkowski wychodzi z restauracji

Maja Rutkowski sięgnęła po delikatną bluzkę

Maja Rutkowski sięgnęła po delikatną bluzkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×