Szukaj

Maja Hyży na spacerze z psem. Jeden podmuch wiatru podkreślił jej spory ciążowy brzuszek

Maja Hyży wybrała się na spacer, podczas którego natknęła się na fotoreporterów. Przepiękne zdjęcia ciężarnej gwiazdy obiegły media. Jak wygląda?
Maja Hyży w ciąży na spacerze

Maja Hyży w ciąży na spacerze

Maja Hyży jest w ciąży, o czym poinformowała media w połowie kwietnia. Od tego momentu nie ukrywa krągłości i chętnie dzieli się swoim szczęściem. Niedawno piosenkarka była gościem wideo czatu Jastrząb Post, na którym zdradziła, że do tematu trzeciego dziecka podchodzi bardzo spokojnie i dlatego powoli przygotowuje się do jego narodzin:

Jedni może stwierdziliby, że to jest naprawdę bardzo mało czasu i trzeba wszystko przygotować. Ja uważam, że wszystko w swoim czasie i powoli, powoli. Nie nakręcać się, nie stresować niepotrzebnymi tematami. Wszystko po kolei – całą wyprawkę pomału składam sobie na kupkę i na pewno ze wszystkim zdążę. Wiem już, jaka będzie jej kolorystyka, ale nie powiem.

Maja Hyży w żółtej sukience na spacerze. Jak wygląda?

Maja Hyży, zanim przywita na świecie maluszka, stara się jak najbardziej kreatywnie wypełnić czas. Publikuje na Instagramie posty, w których zachęca internautów do dyskusji. Tak jak ostatnio, gdy prosiła ich o wytypowanie płci dziecka.

Przyszła mama co jakiś czas wychodzi na spacer z pieskiem. Tak było też w poniedziałek, gdy spotkała się z fotoreporterami. Na poniedziałkową przechadzkę przyszła mama wybrała spójną, przyciągającą uwagę stylizację.

Ubrała się w żółtą sukienkę, kończącą się przed kolanem, która świetnie eksponuje jej ciążowy brzuszek. Połączyła ją z białymi sportowymi butami z odsłoniętą kostką. Włosy spięła w kok, który przewiązała chustą.

https://www.instagram.com/p/CADDLUCgpRu/

Przyszła mama zadbała o bezpieczeństwo swoje i maluszka, zasłaniając twarz kolorową maseczką ochronną.

Jak Wam podoba się w takim wydaniu? My uważamy, że prezentuje się świetnie.

Zobacz także: Maja Hyży o ciąży. Opowiedziała o pierwszej reakcji, wyprawce i dodatkowych kilogramach. Ile przytyła?


Maja Hyży w ciąży wybrała się na spacer

Maja Hyży w ciąży wybrała się na spacer

Maja Hyży w maseczce na twarzy

Maja Hyży w maseczce na twarzy

Maja Hyży na spacerze. Jak wyglądała?

Maja Hyży na spacerze. Jak wyglądała?

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×