Szukaj

Maja Hyży przed samym porodem odwiedziła „Pns”. Jej brzuszek był w centrum uwagi

Maja Hyży w Pytaniu na śniadanie

Maja Hyży w Pytaniu na śniadanie

Maja Hyży w sobotę pojawiła się w studiu Pytania na śniadanie. Przyszła mama postawiła na letnią stylizację, która podkreślała jej ciążowe krągłości. Jak wygląda? Nowe zdjęcia paparazzi trafiły do sieci. 

Maja Hyży w kwietniu ogłosiła, że zostanie mamą. Od tego momentu nie ukrywa swojej ciąży. W social mediach publikuje zdjęcia, na których eksponuje brzuch, na temat przygotowań do narodzin trzeciego dziecka wypowiada się w mediach. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że spokojnie przeżywa czas oczekiwania:

Uważam, że wszystko w swoim czasie i powoli, powoli. Nie nakręcać się, nie stresować niepotrzebnymi tematami. Wszystko po kolei – całą wyprawkę pomału składam sobie na kupkę i na pewno ze wszystkim zdążę – komentowała w rozmowie z Jastrząb Post.

Maja Hyży w studiu Pytania na śniadanie

Maja Hyży w sobotę gościła w Pytaniu na śniadanie. Na antenie opowiadała o swojej ciąży. Gdy opuściła studio, przed budynkiem czekali na nią fotoreporterzy. Przyszła mama nie unikała zdjęć, wręcz przeciwnie pewnie pozowała przed obiektywem. Szczególnie że wyglądała pięknie.

Hyży na wizytę w telewizji ubrała się w długą do ziemi, żółtą suknię na ramiączkach. Kreacja ma odkryte plecy i haftowane wstawki pod biustem. Dobrała do niej sandałki na płaskim obcasie. Postawiła na upięte włosy, w które wplotła kolorystycznie pasującą opaskę. Uwagę przyciągał makijaż.

Przyszła mama, by tak się prezentować, wstała skoro świt. Przez epidemię koronawirusa w Polsce w studiu nie wykonuje się make upu. Piosenkarka zaprosiła więc do domu makijażystkę, o czym poinformowała na Instastory:

 Wstałam o 5:30, bo dzisiaj do Pytania na śniadanie  się wybieram, a przez sytuację, która nas zastała na świecie, nie malują ze względów hignieniczych.

Zdjęcia w galerii.


Maja Hyży w Pytaniu na śniadanie

Maja Hyży w Pytaniu na śniadanie

Maja Hyży zadbała o makijaż

Maja Hyży zadbała o makijaż

Maja Hyży w Pytaniu na śniadanie

Maja Hyży w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×