Atak klonów w „Dzień Dobry TVN”. Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska ubrały się w taką samą sukienkę z sieciówki

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska w Dzień Dobry TVN

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska w Dzień Dobry TVN

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska odwiedziły Dzień Dobry TVN. Obie postawiły na takie same stylizacje. Wyglądały jak bliźniaczki.

Program X-Factor wylansował całą plejadę gwiazd. W muzycznym show TVN pojawili się Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska, Michał Szpak oraz małżeństwo Hyży. Maja i Grzegorz rywalizowali o głosy widzów w trzeciej edycji. Co prawda żadne z nich nie wygrało formatu, ale oboje zyskali sporą rozpoznawalność w mediach.

Grzegorz skupił się na działalności muzycznej. Wydał kilka przebojów i dorobił się grupy wiernych fanów. Nieco mniej szczęścia na estradzie ma Maja, która co prawda wydała solowy album, ale przepadł on bez echa. Wokalistka dwukrotnie ubiegała się o prawo wyjazdu na Eurowizję, ale i tutaj nie została doceniona przez słuchaczy. Jej ostatnia piosenka nawet nie odnotowała 100 tysięcy wyświetleń na YouTubie.

Obecnie o Mai mówi się głównie za sprawą konfliktu z byłym mężem, z którym aktywnie walczy o prawa do opieki nad synami. Wokalistka dała nieźle popalić Grzegorzowi, gdy w jednym z wywiadów ujawniła ich małżeńskie sekrety. Muzyk odciął się od słów eks żony, zapewniając, że mijają się z prawdą.

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska w takich samych sukienkach w Dzień Dobry TVN

Pranie prywatnych burdów na forum sprawiło, że o Maję zaczęli upominać się wydawcy popularnych programów rozrywkowych. Niedawno była uczestniczką show Twoja twarz brzmi znajomo, w którym zajęła 4. miejsce, a dziś odwiedziła Dzień dobry TVN. W studiu nie była sama. Towarzyszyła jej aktorka, a prywatnie przyjaciółka, Agnieszka Mrozińska.

Obie gwiazdy wybrały takie same stylizacje. Postawiły na ten sam model sukienki w limonkowym kolorze na ramiączkach, identyczne, plecione torebki i buty w tym samym, cytrynowym odcieniu. Maja zdecydowała się na model zasłaniające stopy, zaś Agnieszka wybrała wygodne klapki, które idealnie sprawdzą się na letnie upały.

Zapytali nas wszyscy, co to za projekt sukienki. A to jest projekt sieciówki – zdradziła Maja, nie ujawniając nazwy marki, w której można zaopatrzyć się w zwiewną kreację.

Chociaż Maja nie chciała zdradzić z jakiego sklepu pochodzą bliźniacze sukienki, w których razem z Agnieszką pojawiły się w śniadaniówce, to nam udało się dowiedzieć, że pochodzą one ze sklepu H&M. Na stronie sieciówki są one dostępne w cenie 129,99 zł. Identyczne sukienki zdecydowanie nie były przypadkiem. Wybierając takie same stylizacje gwiazdy jeszcze bardziej podkreśliły wspaniałą przyjaźń, która je łączy.

Która z nich wyglądała lepiej? My ogłaszamy remis.


Sukienka z H&M, którą Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska miały w DDTVN

Sukienka z H&M, którą Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska miały w DDTVN

Maja Hyży w Dzień Dobry TVN

Maja Hyży w Dzień Dobry TVN

Maja Hyży w Dzień Dobry TVN

Maja Hyży w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×