Szukaj

Brak makijażu, włosy w nieładzie i dres. Paparazzi przyłapali Maję Bohosiewicz na zakupach z synkiem!

Maja Bohosiewicz bez makijażu i w dresie z synem w galerii. Paparazzi

Maja Bohosiewicz na zakupach z synem

Maja Bohosiewicz wróciła z podróży poślubnej i wybrała się na zakupy z synem do Galerii Mokotów. Paparazzi przyłapali gwiazdę w dresie, bez makijażu i z nieporządną fryzurą gdy przechadzała się z dzieckiem po sklepach. Zobaczcie zdjęcia.

Ostatnie tygodnie były dla Mai Bohosiewicz prawie jak bajka. Gwiazda po wielu zawirowaniach stanęła wreszcie “przed ołtarzem” i powiedziała sakramentalnie tak swojemu ukochanemu. W otoczeniu przyjaciół i rodziny, w pięknej kreacji od Laurelle Fashion, aktorka zalegalizowała swój związek i od dwóch tygodni jest dumną żoną i matką. Wybrała się również w bajkową podróż poślubną do Dubaju, skąd przywiozła wiele pięknych zdjęć, będących wspaniałymi wspomnieniami z tego niezwykłego okresu.Wreszcie nadszedł jednak czas na powrót do rzeczywistości.

Paparazzi przyłapali gwiazdę podczas zakupów z synkiem w Galerii Mokotów. Aktorka nie przejmowała się swoim wyglądem, skupiając się na spędzaniu czasu z dzieckiem. Miała na sobie różowe spodnie od dresu i jasną bluzę z nadrukiem, a na podorędziu poręczną czarną torbę, którą przerzuciła przez ramię. Wolną dłonią trzymała synka za rączkę, by nie zgubić go pośród innych ludzi. Bez makijażu, z włosami spiętymi niedbale na karku, nie prezentowała się może jak gwiazda z czerwonego dywanu, ale wyglądała za to na bardzo zrelaksowaną i szczęśliwą.

Małżeństwo jej służy?

Maja Bohosiewicz w podróży poślubnej! Zabrała swojego przystojnego męża do raju na ziemi!

Maja Bohosiewicz pokazała drugą suknię ślubną z bardzo głębokim dekoltem! Biała mini podkreśliła jej wszystkie atuty!

Maja Bohosiewicz wzięła ślub w Sylwestra! Miała przepiękną suknię ślubną. Do sieci wyciekło sporo zdjęć!


Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?

×