Szukaj

Finalistka „Top Model” reprezentuje Polskę na Miss Universe 2018! Od czasu programu zmieniła się na wielki plus!

Magdalena Swat z Top Model na Miss Universe 2018

Magdalena Swat z Top Model na Miss Universe 2018

Magdalena Swat z pierwszej edycji Top Model została reprezentantką Polski na najbardziej prestiżowym konkursie piękności Miss Universe 2018Fani, którzy śledzili show TVN-u od samego początku, na pewno doskonale ją pamiętają, choć rozpoznanie w długonogiej, jasnowłosej, szczuplutkiej piękności rudzielca z pierwszego sezonu nie jest łatwe.

Magdalena dołączyła do Domu Modelek po kontuzji, którą odniosła inna uczestniczka. Zastąpiła ją w show i prędko dała poznać się jako świetna modelka wybiegowa o niezwykłej pewności siebie. Jej przygoda z programem dobiegła jednak końca niespodziewanie szybko. To wcale nie załamało Swat.

Od czasu swojego udziału w show Magdalena wyraźnie schudła i popracowała nad swoją sylwetką (Marcin Tyszka twierdził, że nie pracuje nad mięśniami brzucha), pozbywając się kilku nadprogramowych kilogramów. Nie jest już również uroczym rudzielcem. Rozjaśniła włosy do jasnego blondu i zapuściła je, przez co przypomina obecnie zwyciężczynię Top Model 7Kasię Szklarczyk. Magdalena porzuciła jednak karierę modelki i zajęła się konkursami piękności.

W 2017 roku zdobyła tytuł wicemiss na konkursie Miss Polonia 2017. Teraz wyjeżdża do Tajlandii by reprezentować Polskę na konkursie Miss Universe 2018. Aktualnie aspirująca miss pochodząca z Ostrowca Świętokrzyskiego mieszka w Warszawie. Ma 27 lat, mierzy sobie 173 centymetry wzrostu i skończyła studia na kierunku administracja. Paparazzi przyłapali ją na lotnisku tuż przed wylotem na jeden z najważniejszych konkursów w jej życiu.

Trzeba przyznać, że Swat wygląda pięknie i jest w świetnej formie. Myślicie, że ma szansę na podium w Azji?

Milena Sadowska została nową Miss Polonia 2018! Zobaczcie jej zjawiskowe kreacje z gali finałowej!

Omyłkowo wyczytano jej imię. Największa przegrana „Top Model” komentuje wielką wpadkę Joanny Krupy [WIDEO]

Michał Piróg zabrał głos w sprawie kontrowersyjnego wideo Zuzy z „Top Model”! Jego reakcja nieźle zaskakuje [WIDEO]


Magdalena Swat w Top Model

Magdalena Swat w Top Model

Magdalena Swat reprezentuje Polskę na Miss Universe 2018

Magdalena Swat reprezentuje Polskę na Miss Universe 2018

Miss Unvierse 2018 Polska: Magda Swat

Miss Unvierse 2018 Polska: Magda Swat

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×