Szukaj

Magda Gessler cała w bieli w „Dzień Dobry TVN”. Tak wygląda królowa śniegu XXI wieku! Co za buty

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler w czwartkowy poranek pojawiła się w Dzień Dobry TVN, gdzie promowała nowy sezon Kuchennych rewolucji. Postawiła na stylizację, w której wyglądała niczym Królowa Śniegu. Zobaczcie.

Magda Gessler jest jedną z głównych gwiazd TVN-u. Od ponad dekady prowadzi Kuchenne rewolucje. Restauratorka wyciąga pomocną dłoń do właścicieli podupadających lokali i nie boi się przy tym stosować nietypowych metod. W niejednym odcinku programu rzucała talerzami lub garnkami, a także zjadliwie kazała pozbyć się mrożonych produktów. Wszystko w trosce o to, by przyszły klient dostał dania jak najlepszej jakości.

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN. Wyglądała jak królowa śniegu

Gessler, wykorzystując przerwę w nagraniach telewizyjnego show, spakowała walizki i poleciała na kilka tygodni do Hiszpanii. Tam czekał na nią ukochany Waldemar Kozerawski, a także dzieci Lara Gessler z wnuczką i mężem, oraz Tadeusz Müller ze swoją partnerką. Rodzina chętnie dokumentowała czas spędzony razem i co jakiś czas dzieliła się wybranymi kadrami z internautami.

Magda Gessler wróciła już do Polski. W czwartkowy poranek odwiedziła Dzień Dobry TVNgdzie promowała nowy sezon Kuchennych rewolucjiW przeciwieństwie do poprzednich edycji, premierowe odcinki można oglądać nie w telewizorze, a jedynie na platformie Player.pl.

Restauratorka w studiu pojawiła się w stylizacji, która świetnie współgrała z jej opalenizną. Ubrała się w biały sweter, który połączyła z narzutą i spodniami w tym samym kolorze. Sięgnęła też po buty z kożuszkiem, ozdobione wzorem wyszytym z cekinów. Postawiła na rozpuszczone włosy, które przyozdobiła opaską z kwiatem.

Gdy Magda Gessler pochwaliła się stylizacją w sieci, internauci oszaleli. Pod zdjęciem pozostawili mnóstwo komentarzy:

  • Wow!!! Królowa Śniegu. Pięknie Pani wygląda.
  • Pani Zima. Besos pani Magdo, wyglądała Pani przecudownie, najlepsza gwiazda ever.
  • Wow, królowa zawsze cudownie wygląda.

Restauratorka, gdy opuściła studio, nieco zmodyfikowała swój look. Ubrała się puchową, metaliczną kurtkę za kolano. Dopasowała też kolorystycznie dobraną maskę ochronną, a także srebrną torebkę. W takim wydaniu zaprezentowała się świetnie.

Zdjęcia w galerii.


Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×