Szukaj

Magda Bereda w za dużym garniturze i Paulina Krupińska w bardzo obcisłych spodniach. Gwiazdy w „DDTVN”

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

W czwartek w Dzień Dobry TVN pojawiło się kilka gwiazd. Wśród nich Magda Bereda, która w cukierkowej stylizacji zaprezentowała swój nowy singiel. Wyglądała ciekawie, podobnie jak prowadząca wydanie Paulina Krupińska.

Śniadaniówki codziennie przeżywają oblężenie ekspertów z różnych dziedzin. Widzów szczególnie interesuje obecność znanych twarzy, które chętnie podejmują się rozmów na najbardziej prozaiczne tematy. W czwartek w Dzień Dobry TVN pojawiła się m.in. Magda Bereda, która zamieniła kilka słów z prowadzącymi, a potem zaprezentowała swój nowy singiel Całe szczęście. Ale nie tylko ona była gwiazdą dzisiejszego odcinka.

Magda Bereda i Paulina Krupińska – stylizacje w Dzień Dobry TVN

Gwiazda internetu przyzwyczaiła swoich fanów do szalonych stylizacji, które z daleka rzucają się w oczy. Podczas swojego występu w śniadaniówce TVN-u miała na sobie komplet z nowego teledysku, czyli za duży garnitur w cukierkowym kolorze. Zestawiła go z beżowymi traperami i białym topem odsłaniającym brzuch. Różowy komplet dosłownie wisiał na 24-latce, która sprytnie obeszła nakaz zasłaniania twarzy.

Magda po wyjściu ze studia miała zakryte usta i nos maseczką z przezroczystego materiału. Prosty myk pozwolił jej zaprezentować makijaż w pełnej okazałości, a przy tym nie łamać przepisów prawa, które obowiązują od połowy października w całym kraju.

W zupełnie innej, bardziej kobiecej odsłonie zaprezentowała się Paulina Krupińska. Gdy na planie Dzień Dobry TVN padł ostatni klaps – gospodyni wydania zrzuciła białe rurki i przebrała się w bardziej wygodne ubrania. Wychodząc z pracy, miała na sobie skórzane legginsy, które idealnie podkreśliły jej zgrabne nogi.

Czarne spodnie Paulina zestawiła ze srebrnym swetrem, w którym poprowadziła program, i dodatkami w odcieniach brązu. Miała na sobie m.in. zamszowe botki, kurtkę z kożuchem, która idealnie sprawdzi się w okresie zimowym i dużą torbę.

Andrzej Seweryn promuje sztukę Baba-Dziwo w Dzień Dobry TVN

W porannym programie nie zabrakło też Andrzeja Seweryna. Aktor i dyrektor teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie pojawił się tam w towarzystwie aktorki, Ewy Makomaskiej, promując najnowszy spektakl z jej udziałem pt. Baba-Dziwo Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Sztuka swoją premierę będzie miała już jutro w internecie.


Magda Bereda w Dzień Dobry TVN

Magda Bereda w Dzień Dobry TVN

Magda Bereda w Dzień Dobry TVN

Magda Bereda w Dzień Dobry TVN

Magda Bereda w Dzień Dobry TVN

Magda Bereda w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×