Szukaj

Maffashion z synkiem na badaniach. Uwagę przyciąga wózek. Wiemy, na jaki model postawiła

Maffashion na badaniach

Maffashion na badaniach

Maffashion została mamą, o czym poinformowała w środowe popołudnie. Kolejne zdjęcia obiegły media. Co na nich widać?

Maffashion i Sebastian Fabijański bardzo długo ukrywali fakt, że zostaną rodzicami. Szczęśliwą wiadomość potwierdzili krótko przed porodem. Pokazali zdjęcia, na których blogerka pozuje z ciążowym brzuchem. Gdy emocje nieco opadły, Julia Kuczyńska w rozmowie z Dzień Dobry TVN powiedziała, że przekazuje tę wiadomość dopiero teraz, bo chciała być pewna, że wszystko dobrze się potoczy:

Różne rzeczy po drodze ciąży mogą się wydarzyć. Mamy i przykłady z branży i wiele osób ma takie przykłady z własnego doświadczenia. To jest moja pierwsza ciąża i nigdy nie wiedziałam, jak się będę w niej zachowywała, jak się będę czuła i jak będę ją przechodziła. Z uwagi na zdrowotne aspekty, przez długi czas to nie był łatwy temat, to nie chciałam o tym mówić.

Syn blogerki przyszedł na świat 10 września, o czym dumni rodzice poinformowali w środowe popołudnie. Internauci ruszyli z gratulacjami, wśród których nie brakowało słów od zaprzyjaźnionych gwiazd.

Syn Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego: nowe zdjęcia. Co na nich widać?

Maffashion w środę wybrała się z dzieckiem do lekarza. Chociaż nie towarzyszył jej Fabijański, nie była sama. Blogerka mogła liczyć na wsparcie rodziców. Świeżo upieczona mama zadbała o wygodny, ale bardzo stylowy look. Ubrała się w szeroką bluzę z długim rękawem, którą połączyła z dresowymi spodniami i sportowym obuwiem. Zrezygnowała z makijażu, włosy spięła w kitkę. Nawet w takim wydaniu świetnie się prezentowała.

Uwagę przyciągał nie tylko wygląd blogerki, ale także wózek, który wybrała dla dziecka. To model marki Doona, który w komplecie z fotelikiem samochodowym można kupić już za prawie 1200 zł.

Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Maffashion na badaniach

Maffashion na badaniach

Maffashion przed szpitalem

Maffashion przed szpitalem

Maffashion z mamą przed szpitalem

Maffashion z mamą przed szpitalem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×