J.Lo i Ben Affleck nie odstępują się na krok. Jest nowe romantyczne zdjęcie, ale tym razem uwagę przykuwa koszulka Jen

Ben Affleck i Jennifer Lopez

Ben Affleck i Jennifer Lopez

Jennifer Lopez i Ben Affleck na nowym romantycznym zdjęciu. Tym razem jednak uwagę kradnie koszulka J.Lo. Dlaczego?

Jennifer Lopez i Ben Affleck są obecnie na językach wszystkich, a ich pojawienie się w miejscach publicznych powoduje ogromne emocje i nieustające komentarze. Para po raz pierwszy związała się w 2002 r., otrzymując nawet pseudonim Bennifer. Aktor oświadczył się piosenkarce po roku znajomości, a 12 września 2003 r. miało się odbyć huczne wesele. Niestety uroczystość ślubna została odwołana zaledwie kilka godzin przed rozpoczęciem, a niedoszli małżonkowie tłumaczyli decyzję zbyt wielką presją ze strony mediów. Zakochani zerwali, by ponownie odnaleźć się po latach.

W połowie 2021 r. do mediów trafiła informacja, że dawni narzeczeni zostali przyłapani na wspólnym spacerze. Bardzo szybko pojawiły się domysły, że dali sobie drugą szansę. Jennifer Lopez bardzo szybko potwierdziła te doniesienia, publikując wspólne zdjęcie, które powstało na jachcie podczas jej 52. urodzin.

Obecnie Affleck i J.Lo są nierozłączni. Mają za sobą debiut na czerwonym dywanie na festiwalu w Wenecji, a prasę niemal codziennie obiegają zdjęcia paparazzi z ich randek. Tym razem fani skupili się na koszulce wokalistki. Dlaczego?

Jaki nadruk na koszulce ma Jennifer Lopez?

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Już nie ma wątpliwości, że zakochani nie zamierzają odstępować siebie na krok i nadrabiają stracony czas. Tym razem jednak największą uwagę fanów skupiła J.Lo, a raczej jej koszulka. Gwiazda na T-shircie ma nadruk z własną twarzą.

Pod zdjęciem pary nie brakuje komentarzy, a wiele z nich dotyczy wyboru koszulki przez J.Lo.

  • Wow. Nosić koszulką z samą sobą. Nawet Alex Rodriguez nie kocha sieie tak bardzo, żeby to zrobić – nawiązł do byłego narzeczonego gwiazdy internauta.
  • Wiecie dlaczego J.Lo to założyła? Narcyzm. Tak tylko mówię.
  • Oj, J.Lo, z J.Lo na koszulce…
  • Ależ ona siebie kosza, nawet na koszulce nosi J.Lo – piszą.

Nie zabrakło jednak też wpisów, że para wygląda na niezwykle zakochaną i szczęśliwą. Według internautów Ben odmłodniał i dobrze robi mu powrót do dawnej miłości.


Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Jennifer Lopez i Ben Affleck w Wenecji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×