Szukaj

Była gwiazdą Hollywood i miała ciało modelki. Dziś żyje na śmietniku. Wstrząsające zdjęcia

Loni Willison

Loni Willison

Loni Willison niegdyś była jedną z najpopularniejszych gwiazd amerykańskiego fitnessu, która otarła się nawet o karierę w Hollywood. Alkohol i narkotyki doprowadziły ją do upadku. Kobieta jest bezdomna. Najnowsze zdjęcia są wstrząsające.

Loni Willison swego czasu mogła pochwalić się oszałamiającą karierą i jeszcze piękniejszym ciałem. Modelka fitness nie mogła narzekać ani na brak zawodowych propozycji, ani na powodzenie u mężczyzn. Jej urodę dostrzegli producenci filmowi, którzy obsadzili ją w filmie Expose w 2005 roku.

Hollywoodzką piękność udało się usidlić aktorowi, który widzom jest doskonale znany z roli Hobiego Buchannona w serialu Słoneczny Patrol. Jeremy Jackson i Loni byli małżeństwem zaledwie przez dwa lata. Para rozwiodła się, gdyż – jak twierdziła była żona aktora – znęcał się on nad nią psychicznie i fizycznie. Policja w Los Angeles prowadziła nawet sprawę usiłowania zabójstwa, o które Loni oskarżyła Jeremy’ego.

Mężczyzna nadużywał alkoholu i miał problemy z narkotykami. Podczas jednej z libacji rzucił się na Willison i zaczął ją dusić. Kobieta zdecydowała się zakończyć toksyczny związek. Po rozwodzie przeszła załamanie nerwowe. Postanowiła jednak rozpocząć nowe życie. Znalazła pracę w klinice chirurgicznej, później została agentką nieruchomości. Gdy straciła drugą posadę popadła w finansowe tarapaty. Pętla jej długów zaczęła się zacieśniać, a ona przestała radzić sobie zarówno z finansami, jak i wszystkimi problemami. Pojawiły się problemy psychiczne.

Loni Willison jest bezdomna. Jak teraz wygląda?

Cztery lata temu Loni eksmitowano z mieszkania. Oprócz problemów psychicznych zaczęła się również borykać z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. O wszystkim usłyszała jedna z przyjaciółek gwiazdy. Postanowiła jej pomóc, jednak wszystkie te próby spełzły na niczym. W 2018 roku Loni rozmawiając z dziennikarzami Daily Mail, wyznała, że od roku się nie kąpała, ponieważ to jedyny sposób, by odstraszyć gwałcicieli. Powiedział także, że chciałaby zerwać z nałogiem i zacząć normalnie żyć.

Niestety gwiazda nadal jest bezdomna i nie daje sobie pomóc. Właśnie paparazzi sfotografowali ją w strasznym stanie. Modelkę ciężko rozpoznać na zdjęciach. Nadal żyje na ulicy i grzebie w kontenerach na śmieci. Uzależnienie od narkotyków i alkoholu spowodowało, że jest dosłownie wrakiem człowieka. Zdjęcia gwiazdy możecie zobaczyć w naszej galerii.


Loni Willison

Loni Willison

Loni Willison

Loni Willison

Loni Willison

Loni Willison

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

×