Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

Zdjęcie (1) Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

[1/10] Leo Mess bez koszulki na wakacjach

Zdjęcie (2) Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

[2/10] Leo Mess i Antonella Roccuzzo na wakacjach

Zdjęcie (3) Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

[3/10] Antonella Roccuzzo na wakacjach

Zdjęcie (4) Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

[4/10] Leo Messi - żona i synowie

Zdjęcie (5) Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

[5/10] Antonella Roccuzzo - żona Leo Messiego z synami na zakupach

Zdjęcie (6) Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

[6/10] Leo Messi i jego rodzina odpoczywają w Miami

Zdjęcie (7) Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

[7/10] Thiago i Mateo - Synowie Leo Messiego

Zdjęcie (8) Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

[8/10] Antonella Ruccazzo, żona Leo Messiego, na wakacjach w Sewilli

Zdjęcie (9) Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

[9/10] Leo Messi z dzieckiem na wakacjach

Zdjęcie (10) Leo Messi z żoną paradują prawie nago na Ibizie. 34-latkowie doprowadzili fanów do szaleństwa: „I ona jest po trzech ciążach?”

[10/10] Antonella Ruccazzo, żona Leo Messiego, na wakacjach w Sewilli

Komentarze

×