Szukaj

Ciężarna Lara Gessler w białej sukience przed studiem DDTVN. Od jej brzuszka nie można oderwać wzroku

Ciężarna Lara Gessler przed studiem DDTVN

Ciężarna Lara Gessler przed studiem DDTVN

Lara Gessler w niedzielę pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN, przed którym czekali na nią fotoreporterzy. Przyszła mama ma coraz większy brzuszek. Jak wygląda?

Lara Gessler jest w ciąży. Przez kilka miesięcy ukrywała swój stan, by potwierdzić go pod koniec kwietnia. Właśnie wtedy opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z dużym brzuszkiem. Chciała mieć pewność, że maluszek rozwija się prawidłowo:

Chciałam mieć pewność, że z dzieckiem wszystko jest OK. Zaczęłam drugi trymestr ciąży, a to bezpieczny czas. Mogę powiedzieć, że poza rosnącym brzuchem nie odczuwam absolutnie żadnych dolegliwości, więc jest to wymarzona ciąża.

Od tego momentu nie ukrywa, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Co jakiś czas w social mediach publikuje posty, dzięki którym widać, jak zmieniają się jej krągłości.

Ciężarna Lara Gessler przed studiem Dzień Dobry TVN

W niedzielę Lara Gessler odwiedziła studio Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem opowiedziała o m.in. o zdrowiu psychicznym podczas pandemii, zdradziła, jak o nie zadbać, a także opowiedziała o ciąży. Gdy wyszła ze studia, czekali na nią fotoreporterzy.

Przyszła mama przez chwilę pozowała do zdjęć. Ubrała się w przylegającą do ciała białą sukienkę, do której dopasowała jasny, długi płaszcz. Podkreślała jej duży brzuszek, od którego nie można oderwać wzroku. Włożyła skórzane kowbojki, a także sięgnęła po małą torebkę i przeciwsłoneczne okulary. Gessler postawiła na delikatny makijaż i lekko pofalowane włosy.

Zdjęcia w galerii.

Lara Gessler i Piotr Szeląg. Kiedy się poznali?

Lara Gessler w tym roku zostanie mamą po raz pierwszy. Ojcem dziecka jest warszawski prawnik, Piotr Szeląg. Mężczyzna pojawił się u jej boku w 2019 roku, tuż po tym jak Gessler rozwiodła się z pierwszym mężem.

Szeląg jest zwolennikiem „rzymskich małżeństw” – nie zamierza więc brać ślubu z ukochaną.

Nasza relacja, oprócz wymiaru fizycznego, ma przede wszystkim charakter metafizyczny – zapewniał w rozmowie z Twoim Imperium.

Partnera Lary akceptuje jej mama, Magda Gessler. Gwiazda TVN-u kibicuje córce i jej wybrankowi.

 


Lara Gessler w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler sięgnęła po przeciwsłoneczne okulary

Lara Gessler sięgnęła po przeciwsłoneczne okulary

Lara Gessler z dużym brzuszkiem w Dzień Dobry TVN

Lara Gessler z dużym brzuszkiem w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×